OTEVÍRACÍ DOBA

Zahradnictví u Kopřivů
Šebrov 105

tel: +420 725 914 686
podrobný kontakt

otevřeno každý den
od 8:00 do 18:00

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Přidejte si nás na Facebook

Vyhledávání

ŘEZANÉ KVĚTINY

ODBĚR NOVINEK

Pokud máte zájem získávat nejnovější informace z našeho zahradnictví přímo do Vašeho emailu, přihlaste se
k odběru novinek
.

KVĚTINY DO FIREM

KVĚTINY DO FIREM A KANCELÁŘÍ SEZÓNNÍ DEKORACE DO INTERIÉRŮ

ESHOP

Máte to daleko do zahradního centra ? Nakupujte u nás online v pohodlí Vašeho domova.

Zahradnictví u Kopřivů

Balkónovky potřebují naši péči

Datum článku: 28.06.2022

Je letní období, nádoby na terasách a truhlíky v oknech jsou osázeny a psát o balkónových rostlinách se zdá být neaktuální.Jenže kdo v létě cestuje do Rakouska nebo Bavorska a všimne si výsadeb v oknech za hranicemi, zjistí, že rostlinám se tam daří „tak nějak lépe“. Proč?

Zobrazit celou stránku

Čarovný svět vodních rostlin

Datum článku: 17.06.2022

Každá vodní plocha v zahradě je krásná sama od sebe, to pravé kouzlo jí ale dodají vodní rostliny, ať už vysazené v okrajové bahenní zóně nebo přímo pod vodní hladinou. V našem přehledu najdete ty nejznámější druhy, které vám v našich zahradnických centrech nabízíme na speciálních prodejních stolech určených jen vodním rostlinám. A vůbec nevadí, jestli nemáte jezírko: stačí si pořídit pár větších nádob a vybrat si méně vzrůstné druhy. Takový miniaturní vodní prvek se bude úžasně vyjímat na terase nebo na balkoně.

Zobrazit celou stránku

Svatební dekorace

Datum článku: 03.06.2022

Svatební kytice, korsáže, dekorace aut, květiny na svatební tabuli a další svatební dekorace – to vše pro vás zajistíme, přesně podle vašich představ. Veškerou svatební floristiku pro vás připravují naši nejlepší floristé.

Zobrazit celou stránku

Pěstování růží

Datum článku: 24.05.2022

Růže nejsou náročné na teploty, daří se jim od nížin do podhorských poloh. V chladnějších oblastech je vhodné orientovat se na odrůdy, u kterých je uváděna plná mrazuvzdornost. Růžím dopřáváme dostatek slunce. Výsušná místa a úpal nejsou ideální, protože v plném létě květy rychleji vadnou a nadměrné teploty podporují výskyt svilušek.

Zobrazit celou stránku

Kaktusy

Datum článku: 16.05.2022

Kaktusy patří mezi sukulentní rostliny a mezi nimi tvoří zvláštní skupinu. Pro jejich atraktivní a neobvyklý vzrůst se na ně právem upíná zájem pěstitelů. Kaktusy vzbuzují nadšení nejen u odborníků nebo sběratelů, ale zamilovali si je i běžní pěstitelé a zejména děti.

Zobrazit celou stránku

Rostliny na terasu

Datum článku: 29.04.2022

Nejen vaše okna nebo truhlíky si zaslouží záplavu rostlin. Pro terasy nebo venkovní nádoby už je dnes k mání množství rostlin, které často nádherně kvetou celou sezónu.

Zobrazit celou stránku

Vodní rostliny

Datum článku: 26.04.2022

Jezírka na zahradách už dnes nejsou jenom móda, ale skutečné součásti zahrady, které mají vlastní široké spektrum rostlin.Takové jezírko v zahradě, i když je jen malé, nebo větší nádoba s vodou, zahradu neskutečně oživí. Pokud do něj navíc vyberete vhodné vodní rostliny, máte rázem na zahradě malou oázu. Vodní rostliny nejenže vytváří přirozený prvek jezírek, ale také pomáhají udržovat čistotu jeho vody. Při patřičném osázení nám pak vodní plocha přinese málo práce a hodně radosti.

Zobrazit celou stránku

Přísady zeleniny a sadba

Datum článku: 30.03.2022

Naše zahradnictví založilo svou tradici na vlastním pěstování sazenic zeleniny a květin. Rodinná tradice pěstování zeleninových přísad u nás trvá více než třicet let. V prodeji právě nyní najdete sazenice salátů, kedluben a květáku. Dále nabízíme sazenice jahod z Jahodárny Vraňany a sadbu brambor.

Zobrazit celou stránku

Příjezd k zahradnictví od Svinošic

Datum článku: 17.03.2022

Vážení zákazníci, využijte prosím příjezdu do zahradnictví od Svinošic. V Šebrově se na naší ulici provádí rekonstrukce kanalizace a příjezd je omezen. Cestu od Svinošic pravidelně udržujeme.

Zobrazit celou stránku

Přijmeme kolegyni/kolegu

Datum článku: 28.02.2022

Přijmeme kolegu nebo kolegyni do svého týmu, kterého/kterou by těšila práce v příjemném prostředí našeho zahradnictví. Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi, která se zahradničení věnuje už od roku 1977. Hledáme člověka, který bude mít stejný pohled na svět a kterého těší práce s rostlinami a lidmi.

Zobrazit celou stránku

Výsev krok za krokem

Datum článku: 14.02.2022

Pěstování vlastní zeleniny je úžasná věc. Právě nyní je ideální doba pro výsev prvních salátů, květáků, kedluben, paprik a další zeleniny, tak neváhejte a pusťte se do toho. Pro ty méně zkušené pěstitele jsme připravili malý fotoseriál, jak na to. Můžete se přesvědčit, že je to vlastně úplně jednoduché. Rádi vám v našem zahradnictví poradíme i osobně, jaké osivo vybrat a jak začít.

Zobrazit celou stránku

Tipy na vánoční dárky

Datum článku: 10.12.2021

Kromě květin a rostlin u nás najdete i široký sortiment dárkových předmětů. Vedle dekorací a keramiky si můžete vybrat z našeho sortimentu vín, čajů a čokolád, svíček, hrníčků, skleniček a dalších praktických i vhodných dárků. Rádi vám vaše dárky krásně zabalíme.

Zobrazit celou stránku

Prodej kaprů

Datum článku: 01.12.2021

Od úterý 21. prosince do čtvrtku 23. prosince budeme v šebrovském zahradnictví opět prodávat kapry. Tradičně jsou z Jižních Čech ze Zárybničné Lhoty.

Zobrazit celou stránku

Vánoční dárky

Datum článku: 25.11.2021

V našem sortimentu najdete nejrůznější nápoje, potraviny a pochutiny od nejlepších dodavatelů, které potěší každého obdarovaného. Vybrat si můžete nápoje, lahůdky, cukrovinky i lihoviny.

Zobrazit celou stránku

Vánoční pavilon otevřen

Datum článku: 20.10.2021

Do Vánočního pavilonu stále doplňujeme nové zboží. Pokud k nám nemůžete přijet, můžete většinu vánočního zboží nakoupit na e.shopu: https://www.rajkvetinsebrov.cz/84-vanoce

Zobrazit celou stránku

Dušičky

Datum článku: 15.10.2021

Pro nadcházející svátek Dušiček jsme pro vás připravili celou řadu dušičkových vazeb a aranžmá. Jednotlivé vazby jsou očíslovány a je možné si je podle čísla také obejdnat. Současně u nás najdete veškerý sortiment potřebný k uctění Památky zesnulých jako jsou svíčky, lucerničky, umělé květiny a další dekorace.

Zobrazit celou stránku

Příjezd do zahradnictví od Svinošic

Datum článku: 22.09.2021

Upozorňujeme naše zákazníky, že příjezd do zahradnictví v Šebrově je aktuálně možný pouze přes Svinošice. V Šebrově se opravuje komunikace v místě odbočky do zahradnictví. Přes Svinošice bude pro zákazníky zahradnictví průjezd umožněn.

Zobrazit celou stránku

Kouzlo podzimu na terase

Datum článku: 30.08.2021

Již koncem srpna se v našich zahradnických centrech začínají objevovat první rostliny určené pro podzimní výsadby. V této době má snad ještě každý terasu plnou muškátů, surfínií a jiných letniček. Občas se však najde květináč či truhlík, který by již potřeboval obměnit a tak přichází řada na vřesy, chryzantémy, macešky aj. Definitivní tečkou za letní květinovou sezónou jsou první mrazíky, které se objevují již koncem září.

Zobrazit celou stránku

Okrasné trávy

Datum článku: 23.06.2021

Okrasné trávy jsou mimořádně dekorativní rostliny, které svou krásou osloví snad každého majitele zahrady. Mají tu výhodu, že jejich použití je naprosto univerzální. Hodí se jako dokonalé solitéry a současně perfektně doplní a vyplní každou mezeru v záhoně do úchvatné kompozice. Jejich výhodou je, že skvěle vypadají v každém ročním období, i když nejkrásnější jsou právě teď na podzim, kdy se jejich listy nejlépe vybarvují. Současně je končící léto také nejvhodnější dobou pro výsadbu těchto jedinečných elegantních rostlin.

Zobrazit celou stránku

V sobotu 8. května je zavřeno

Datum článku: 05.05.2021

V sobotu 8. května máme v zahradnictví zavřeno. Ostatní dny máme normální otevírací dobu, tedy v pátek i v neděli je v zahradnickém centru v Šebrově otevřeno od 8 do 18 hodin. Těšíme se na vás!

Zobrazit celou stránku

Katalog muškátů

Datum článku: 29.04.2021

Připravili jsme pro vás kompletní katalog odrůd muškátů

Zobrazit celou stránku

Stromy a keře

Datum článku: 24.04.2021

Nabízíme obrovský sortiment okrasných i užitkových keřů a stromů. Najdete u nás stromy a keře ovocné, listnaté, jehličnaté, popínavé i vřesovištní.

Zobrazit celou stránku

Velký pátek a Velikonoční pondělí je zavřeno

Datum článku: 30.03.2021

Na Velký pátek i Velikonoční pondělí budeme mít dle nařízení vlády ZAVŘENO. V sobotu a v neděli 3. a 4. dubna 2021 je otevřeno od 8 do 18 hodin.

Zobrazit celou stránku

Aktuálně hledáme zahradnici – zahradníka

Datum článku: 06.02.2021

Práce s rostlinami, péče o ně, přesazování, aranžování, floristika, pokladna, přebírání a chystání zboží a zahradnická práce ve vnitřní a venkovní části zahradnictví, ve výrobě i v zázemí. Zahradnické vzdělání nebo praxe výhodou. Zájemci mohou posílat své nabídky do 28. 2. 2021. Kontakt: barbo­ra.koprivova@zah­radnictvisebrov­.cz

Zobrazit celou stránku

Otevírací doba během Vánoc

Datum článku: 13.12.2020

Otevírací doba během Vánoc: 24. – 26. 12. je ZAVŘENO; 27. – 30. 12. je OTEVŘENO 8 – 18 h; 31. 12. je OTEVŘENO 8 – 12 h; 1. 1. 2021 je ZAVŘENO a od 2. 1. 2021 je OTEVŘENO 8 – 18 h.

Zobrazit celou stránku

Prodej kaprů od 20. do 23. 12. 2020

Datum článku: 13.12.2020

Každoroční prodej kaprů bude před šebrovským zahradnictvím zahájen už v neděli 20. prosince a kapři se budou prodávat až do středy 23. prosince. Těšíme se na vás!

Zobrazit celou stránku

V neděli 29. listopadu je otevřeno

Datum článku: 27.11.2020

Tuto neděli 29. 11. 2020 bude naše prodejna otevřená. Výjimka z nařízení vlády se týká obchodů nabízejících vánoční stromky, vánoční ozdoby, jmelí, chvojí a s nimi související produkty.

Zobrazit celou stránku

Se smutkem v srdci

Datum článku: 10.11.2020

Se smutkem v srdci vám oznamujeme, že nás navždy opustil Pan zahradník RNDr. František Kopřiva, zakladatel Zahradnictví u Kopřivů. Čest jeho památce.

Zobrazit celou stránku

Víkend 3. a 4. 10. 2020

Datum článku: 01.10.2020

Dýňové slavnosti letos neproběhnou, tak jak jsme zvyklí. Ale i tak bychom vám rádi dopřáli možnost vydlabat a vyřezat si u nás dýně, jak to máte rádi. Proto i o víkendu 3. a 4. října pro vás budou připraveny stoly na vyřezávání, šablony a samozřejmě dýně. Jen musíme dodržovat bezpečnostní opatření, tedy v případě vnitřních prostor roušky a rozestupy. Dýní máme naštěstí dost z naší vlastní produkce, takže na každého se dostane. Dýňové dobroty sice nebudou, ale něco dobrého pro vás napečeno určitě bude.

Zobrazit celou stránku

Dýňový říjen

Datum článku: 29.09.2020

Vážení návštěvníci, v souvislosti s opatřeními, která se činí na zamezení šíření onemocnění Covid-19, jsme nuceni letošní Dýňové slavnosti, tak jak je znáte, zrušit. Budeme pro vás ale mít po celý říjen připravenu možnost zakoupit a vyřezat si dýně v našem zahradnictví. Prosíme dodržujte nošení roušek, dezinfekci rukou a rozestupy. Děkujeme za pochopení.

Zobrazit celou stránku

Divadlo Koráb v Šebrově

Datum článku: 27.05.2020

V sobotu a neděli 30. a 31. května jsme pro vás a vaše děti připravili víkend plný pohádek s Divadlem Koráb. Představení se budou konat po oba víkendové dny v 10 h, 13 h a v 16 h za každého počasí. Vstupné je dobrovolné.

Zobrazit celou stránku

Roubovaná zelenina

Datum článku: 24.04.2020

Zobrazit celou stránku

Otevírací doba Velikonoce 2020

Datum článku: 07.04.2020

Během Velikonoc máme otevřeno od pátku do neděle od 8 do 18 hodin. Na Velikonoční pondělí máme zavřeno.

Zobrazit celou stránku

Máme OTEVŘENO

Datum článku: 16.03.2020

Vzhledem k výjimce z nařízení Vlády České republiky máme ode dneška opět otevřeno. Prosíme naše zákazníky, aby dodržovali bezpečnostní opatření, nechodili do zahradnictví nemocní a byli ohleduplní k našemu personálu i sobě navzájem. Děkujeme.

Zobrazit celou stránku

Postupy pro výsev paprik, rajčat a dalších druhů zeleniny

Datum článku: 27.02.2020

Termíny pro výsev paprik a rajčat se blíží. Přinášíme vám stručný popis, jak si doma dobře vyset a vypěstovat vlastní sazenice. Nezapomínejte na to, že základem je kvalitní osivo a odrůdy vhodné pro váš způsob a místo pěstování. Nebojte se u nás zeptat, rádi vám poradíme.

Zobrazit celou stránku

Změna otevírací doby v prosinci

Datum článku: 10.12.2019

Vážení návštěvníci, z technických důvodů musíme omezit otevírací dobu na následující 11. 12. od 8 do 16 hodin, 12. 12. od 12 do 18 hodin a 31. 12 od 8 do 12 hodin. Ve dnech 1. 12. – 23. 12. a 27. 12. – 30. 12. 2019 bude otevřeno od 8 do 18 hodin. 1. ledna 2020 máme zavřeno a od 2. ledna 2020 už zase každý den od 8 do 18 hodin otevřeno.

Zobrazit celou stránku

Vánoční hvězdy

Datum článku: 30.11.2019

Užmáte doma „Šebrovskou hvězdu“? Letos nabízíme vánoční hvězdy téměř výhradně z naší vlastní produkce. A jak je poznáte? Jsou pěstované při nižších teplotách a proto jsou kompaktnější a právě nakvétají. Hvězda od nás vám při správné péči rozhodně neopadá.

Zobrazit celou stránku

Sesazované nádoby v zimním období

Datum článku: 29.11.2019

I v zimním období si můžete vyzdobit terasu, okna či vstup do domu živými rostlinami. Je však potřeba vybrat vhodné druhy a případně si výsadbu dozdobit např. vánočními ozdobami pro atraktivnější vzhled v období adventu.

Zobrazit celou stránku

V pondělí 28. října máme zavřeno

Datum článku: 22.10.2019

Vážení návštěvníci, v pondělí 28. října 2019 máme ze zákona zavřeno. Užijte si sváteční den.

Zobrazit celou stránku

Na podzim je čas sázení ovocných stromků

Datum článku: 15.10.2019

Ovocné stromky začínáme prodávat vždy až po 15. říjnu. Je to z toho důvodu, aby dřevo stromků bylo řádně vyzrálé. V nabídce našeho zahradnictví naleznete osvědčené české odrůdy, které jsou zvyklé na naše klima.

Zobrazit celou stránku

Jahodníky

Datum článku: 24.08.2019

Právě nyní máme v prodeji sazenice jahod pro podzimní výsadbu. Kvalitní sazenice, výborně připravený záhon s pohotovými živinami a dobré zavlažování a provzdušňování – to jsou tři zásady, které je třeba při výsadbě jahodníků dodržet. Sazenice jahod z Jahodárny Vraňany, které prodáváme, jsou certifikované a výsadbový materiál je odrůdově pravý, zdravý a kvalitní bez napadení virózami.

Zobrazit celou stránku

Hledáme právě vás

Datum článku: 29.06.2019

Baví vás práce s rostlinami? Chcete pracovat v příjemném kolektivu v rodinné firmě s tradicí? Pak hledáme právě vás! Hledáme zaměstnance na pozice zahradník/zah­radnice, florista/floristka a pokladní.

Zobrazit celou stránku

Ve středu 8. května je zavřeno

Datum článku: 06.05.2019

Vážení návštěvníci, ve středu 8. května máme ze zákona zavřeno. Užijte si sváteční den a my se na vás těšíme od čtvrtka 9. května zase každý den od 8 do 18 hodin.

Zobrazit celou stránku

Hledáme nové kolegy a kolegyně

Datum článku: 30.04.2019

Hledáme nové kolegy nebo kolegyně. Jste-li kreativní, rádi komunikujete s lidmi a máte vztah k rostlinám, potom hledáme právě vás.

Zobrazit celou stránku

Otevírací doba během Velikonoc 2019

Datum článku: 15.04.2019

Na Velký pátek 19. dubna máme otevřeno od 8 do 18 hodin, v sobotu a v neděli 20. –21. dubna také. Na Velikonoční pondělí 22. dubna máme zavřeno. Přejeme všem veselé Velikonoce.

Zobrazit celou stránku

Doporučené odrůdy osiva a novinka pro fajnšmekry

Datum článku: 07.01.2019

Naši zákazníci se nás často ptají, jaké odrůdy zeleniny je nejlepší použít pro výsev. Naše doporučení zní jednoznačně, orientujte se hlavně dle své chuti

Zobrazit celou stránku

Prodej kaprů v šebrovském zahradnictví

Datum článku: 14.12.2018

Od pátku 21. prosince do neděle 23. prosince bude v našem šebrovském zahradnictví probíhat prodej vánočních kaprů. Kapři pochází z rybářství Salmo ze Zárybniční Lhoty u Tábora, které se zabývá chovem kvalitních ryb.

Zobrazit celou stránku

V neděli 28. října máme zavřeno

Datum článku: 26.10.2018

Upozorňujeme naše zákazníky, že v neděli 28. října 2018 máme za zákona zavřeno. Otevíráme opět v pondělí. Děkujeme za pochopení.

Zobrazit celou stránku

Dušičky se blíží

Datum článku: 23.10.2018

Blíží se svátek Památky zesnulých a naši floristé pro vás vytvářejí dušičkové vazby od rána do večera. Naše vazby a věnce jsou dělané z kvalitního a čerstvého jehličí, které opravdu vydrží krásné velmi dlouho. Všechny vazby jsou dělané s citem a jsou bohaté na dekorace. Naše floristky je tvoří s invencí a vkusem. Přijďte si vybrat, těšíme se na vás.

Zobrazit celou stránku

Vřesy a vřesovce

Datum článku: 22.10.2018

Vřesy a vřesovce vyžadují rašelinovou půdu. V naší nabídce najdete množství různě barevných kvetoucích vřesů a vřesovců. Při nákupu je dobré zkonzultovat s našimi zahradníky, která odrůda je určená pro výsadbu do záhonů, a která jen sezónně do truhlíků. Ty, které jsou určeny k trvalému vysazení ven, vám pak budou dělat radost i další roky. Sezónní vřesy a vřesovce vám zase udělají velkou parádu v truhlících nejen na podzim, ale i po celou zimu. Když totiž přemrznou a zavadnou, vypadají stále velmi dekorativně a zdobí okna nebo terasy celé chladné období.

Zobrazit celou stránku

V pátek 28. září 2018 máme zavřeno

Datum článku: 25.09.2018

V pátek 28. září 2018 máme za zákona zavřeno. Ale už v sobotu a v neděli máme otevřeno na Dýňové slavnosti v Šebrově každý den od 8 do 18 hodin. Těšíme se na vás.

Zobrazit celou stránku

Otevírací doba 1. a 8. května 2018

Datum článku: 28.04.2018

Vážení návštěvníci, v úterý 1. května pro vás máme otevřeno od 8 do 18 hodin, ale následující úterý 8. května máme ze zákona zavřeno.

Zobrazit celou stránku

Otevírací doba o Velikonocích 2018

Datum článku: 27.03.2018

Vážení zákazníci, v pátek 30. března máme otevřeno od 8 do 18 hodin, stejně tak v sobotu i v neděli. Zavřeno máme pouze na Velikonoční pondělí. Užijte si krásné Velikonoce!

Zobrazit celou stránku

Přepichování sazenic

Datum článku: 10.03.2018

Připravili jsme pro vás krátký obrazový návod, jak postupovat při přepichování rostlinek, které vám vzejdou ze semen. Tak vzhůru do toho!

Zobrazit celou stránku

Otevírací doba během vánočních svátků

Datum článku: 21.12.2017

Vážení návštěvníci, 23. 12. pro vás máme otevřeno ještě celý den, ale na Vánoce a oba vánoční svátky máme zavřeno. Otevřeme už 27. 12. až do 31. 12., kdy je zkrácená otevírací doba. Na Nový rok bude zavřeno a od 2. ledna 2018 se na nás opět můžete těšit každý den od 8 do 18 hodin.

Zobrazit celou stránku

V sobotu 28. 10. máme zavřeno

Datum článku: 13.10.2017

Oznamujeme našim návštěvníkům, že z důvodu zákona máme v sobotu 28. října 2017 zavřeno. Těšíme se na vás jinak každý den od 8 do 18 hodin. Děkujeme za pochopení.

Zobrazit celou stránku

Jak na vyřezané dýně

Datum článku: 08.10.2017

Vzhledem k tomu, že řezání a dlabání dýní se stalo skvělou podzimní zábavou nejen pro děti, zeptali jsme se naší přední carvingářky Aleny Kulhánkové, jak nejlépe pečovat o vydlabané a vyřezané dýně, aby nám dlouho vydržely.

Zobrazit celou stránku

Ve čtvrtek 28. září máme zavřeno

Datum článku: 26.09.2017

Vážení návštěvníci, ve čtvrtek 28. září 2017 máme ze zákona zavřeno. Otevíráme opět v pátek 29. září a o víkendu se na vás těšíme na Dýňových slavnostech v Šebrově.

Zobrazit celou stránku

Kouzlo podzimní zahrady

Datum článku: 05.09.2017

Podzimní období hýří teplými odstíny žluté, oranžové, červené a hnědé a nejinak tomu může být i na Vaší zahradě. Začínají se zbarvovat okrasné dřeviny, které nám dopřejí podivuhodnou podívanou, a předvedou se v barevném šatu, ještě než shodí poslední listy.

Zobrazit celou stránku

Sesazování truhlíků a přenosných nádob – změna pro rok 2017

Datum článku: 28.04.2017

Službu osazování truhlíků a nádob s následným dopěstováním z důvodů kapacity našich pěstebních ploch pro rok 2017 rušíme. V měsíci květnu bude možnost vysázet vám truhlíky na počkání či do druhého dne (mimo sobot a nedělí). U osazených nádob prosíme o odvoz v dohodnutém termínu. Výběr rostlin do nádob přímo z aktuálního sortimentu nabízeného v prodejně. Děkujeme Zahradnictví u Kopřivů s.r.o.

Zobrazit celou stránku

Otevírací doba během Velikonoc

Datum článku: 10.04.2017

Během Velikonoc máme standardní otevírací dobu 8 až 18 hodin každý den, kromě Velikonočního pondělí. Otevřeno je tak i na Velký pátek a celou sobotu i Velikonoční neděli. Těšíme se na vás!

Zobrazit celou stránku

Prodej kaprů 21. – 23. 12. 2016

Datum článku: 08.12.2016

Od 21. do 23. prosince prodáváme v našem zahradnictví kapry z Pohořelic, kteří jsou u nás ubytováni v prostorné kádi s důkladným přívodem čerstvého vzduchu. Můžete tak spojit příjemnou předvánoční návštěvu v našem zahradnickém centru s koupí čerstvého kapra pro štědrovečerní večeři.

Zobrazit celou stránku

Vánoční pavilon 2016

Datum článku: 10.11.2016

Nový Vánoční pavilon jsme pro vás otevřeli začátkem listopadu. V nových prostorách tak můžete pohodlněji vybírat z ještě většího sortimentu vánočního zboží. Nový pavilon je celý vytápěný a vy tak můžete v klidu a pohodlí vybírat ty nejkrásnější dekorace pro vaše Vánoce. Vánoční pavilon má otevřeno každý den od 8 do 18 hodin. Těšíme se na vás!

Zobrazit celou stránku

28. října 2016 máme ZAVŘENO

Datum článku: 27.10.2016

Na státní svátek 28. 10. 2016 máme ZAVŘENO. Vážení zákazníci, protože má naše prodejna nad 200 m2, musíme mít dle nově platné legislativy o státních svátcích zavřeno.

Zobrazit celou stránku

Chilli papriky u Kopřivů

Datum článku: 25.05.2016

Chilli se staly v posledních letech českým fenoménem. Jsou všude – jsou zdravé, krásné, chutné. Před pár lety se pěstovala pouze feferonka KORÁL, dnes nejste in, pokud nemáte na zahrádce či balkónu HABANERO, TRINIDAD SCORPION nebo BHUT JOLOKII. My vám ale nabízíme více. V Zahradnictví u Kopřivů najdete 50 odrůd chilli z celého světa.

Zobrazit celou stránku

Seznam sazenic zeleniny z naší produkce a doba jejich prodeje

Datum článku: 09.04.2016

Upozorňujeme, že dostupnost sazenic je orientační a vždy jen do vyprodání zásob.

Zobrazit celou stránku

Otevírací doba během Velikonoc

Datum článku: 07.03.2016

Během letošních Velikonoc máme otevřeno v pátek, v sobotu i v neděli, od 25. do 27. března od 8 do 18 hodin. Na Velikonoční pondělí 28. března máme zavřeno.

Zobrazit celou stránku

Osivo a semena pro rok 2016

Datum článku: 21.01.2016

Nová sezóna začíná a my vám přinášíme nabídku osiv a semen pro letošní sezónu. Věděli jste, že naše zahradnictví je největším odběratelem osiv firmy SEMO ze zahradnických center v České republice? Letos nabízíme od této české firmy téměř kompletní sortiment. Naše nabídka produktů SEMO čítá na 850 položek.

Zobrazit celou stránku

Galerie aranžmá z Květinové show 2015

Datum článku: 31.12.2015

Kouzelné Vánoce v Šebrově 2015 jsou už za námi a s nimi i Květinová show. Po oba dny pro vás aranžovaly floristky z našeho zahradnictví paní Irena Freiwaldová a paní Renata Vlachová, slečna Petra Olšovská ze šebrovské prodejny a z prodejny v Blansku slečna Zuzana Hájková. Letošní Květinová show byla navíc doplněna přehlídkou svatebních a společenských šatů Svatební agentury NAIVE, se kterou naše zahradnictví spolupracuje.

Zobrazit celou stránku

Otevírací doba během vánočních svátků

Datum článku: 15.12.2015

Během vánočních svátků máme tradičně otevřeno až do 23. prosince do 18 hodin, pak máme od 24. do 26. prosince zavřeno, a uvidíme se až 27. prosince. Na Silvestra si můžete přijít pro kytice nebo další sortiment od 8 do 12 hodin. Na Nový rok máme zavřeno a otevíráme zase 2. ledna 2016 od 8 do 18 hodin.

Zobrazit celou stránku

Hledáme prodavačku/po­kladní

Datum článku: 27.10.2015

Aktuálně hledáme do našeho týmu v zahradnickém centru v Šebrově vhodnou kandidátku na pozici prodavačka/po­kladní. Zkušenosti v zahradnickém oboru výhodou. Nabídky zasílejte pouze písemně na email: info@zahradnic­tvisebrov.cz.

Zobrazit celou stránku

Recepty z Dýňových slavností 2015

Datum článku: 12.10.2015

Dýňové dobroty, které jste u nás mohli letos ochutnat, připravil tým Restaurace Wellness Kuřim pod vedením paní Kopečné. Ta byla tak laskavá a všechny recepty nám pěkně sepsala a vy si tak můžete zkusit udělat dýňové hody u vás doma. Jsme rádi, že vám u nás chutnalo a přejeme, ať se daří i domácí vaření z dýní.

Zobrazit celou stránku

Hledáme nové zaměstnance do našeho týmu

Datum článku: 12.07.2015

Pro zahradnické centrum v Šebrově hledáme zkušenou floristku/zah­radnici a zahradníka. Pro prodejnu v Tišnově hledáme nového zaměstnance nebo zaměstnankyni za kolegyni, co odchází do důchodu. Domluvte si schůzku a přijďte se k nám podívat.

Zobrazit celou stránku

Velikonoční pondělí máme zavřeno

Datum článku: 29.03.2015

V pondělí Velikonoční máme tradičně zavřeno. Přejeme všem našim zákazníkům veselé Velikonoce a bohatou pomlázku. Otevřeno však máme celý víkend před Velikonocemi 4. a 5. dubna každý den od 8 do 18 hodin. Těšíme se na vás!

Zobrazit celou stránku

Květinová show 2014 – galerie aranžmá

Datum článku: 15.12.2014

Připravili jsme pro vás galerii aranžmá z letošní Květinové show 2014, která probíhala souběžně s výstavou Kouzelné Vánoce v Šebrově. Vidět jste mohli práci holandského floristy Petera Manderse a našich floristů, Zuzany Hájkové, z prodejny v Blansku a Ireny Freiwaldové, Renaty Vlachové a Jana Kopřivy ze Zahradnického centra v Šebrově.

Zobrazit celou stránku

První adventní dílna v Šebrově 29. 11. 2014

Datum článku: 19.11.2014

Přijďte si vyrobit vlastní adventní věnec k nám do zahradnictví.

Zobrazit celou stránku

Dárkové poukazy

Datum článku: 17.11.2014

Zobrazit celou stránku

Vánoční pavilon

Datum článku: 22.10.2014

Už po několikáté jsme pro naše návštěvníky otevřeli Vánoční pavilon v zahradnickém centru v Šebrově. Každý den v týdnu se můžete pokochat krásnou prací našich aranžérů, kteří pro vás připravili vždy několik tematicky i barevně odlišných stolů plných vánočních dekorací. Vyberou si jak zastánci klasických vánočních barev a tradiční výzdoby tak objevitelé a příznivci nových trendů.

Zobrazit celou stránku

Muškáty

Datum článku: 24.03.2014

Zobrazit celou stránku

Galerie odrůd tulipánů

Datum článku: 21.01.2014

Jako malou ochutnávku před blížící se výstavou Orchideje a tulipány 2014 jsme si pro vás připravili malou galerii odrůd tulipánů, které na výstavě uvidíte.

Zobrazit celou stránku

Osivo a semena

Datum článku: 02.01.2014

Už od začátku ledna nabízíme kompletní sortiment osiv zeleniny a květin. Najdete u nás ucelenou nabídku české firmy Semo

Zobrazit celou stránku

Petrklíče

Datum článku: 02.01.2014

Petrklíče neboli primule (primula vulgaris) pěstujeme v našich sklenících ze sadby už od září. Už během vánoc se tak pro vás chystáme více než 10 000

Zobrazit celou stránku

Rychlené cibuloviny

Datum článku: 02.01.2014

Už od začátku ledna nabízíme některé druhy rychlených cibulovin, zejména narcisy a hyacinty, které prodáváme v barevně rozlišených květináčích

Zobrazit celou stránku

Potřeby pro výsev

Datum článku: 02.01.2014

Už koncem ledna začíná výsev rajčat a paprik a ve stejné době už můžeme vysévat také salát pro rychlení.

Zobrazit celou stránku

Pokojové rostliny

Datum článku: 02.01.2014

Bohatý sortiment pokojových rostlin se vždy od počátku roku rozroste o množství krásně kvetoucích pokojových rostlin.

Zobrazit celou stránku

Sv. Valentýn – svátek zamilovaných

Datum článku: 02.01.2014

Svátek zamilovaných je příležitostí darovat svým milým romantické dárky. Nabízíme opravdu široký sortiment řezaných květin

Zobrazit celou stránku

Vánoční baňky

Datum článku: 15.11.2013

Zobrazit celou stránku

Dýně

Datum článku: 02.10.2013

Zobrazit celou stránku

Trvalky

Datum článku: 21.07.2013

Zobrazit celou stránku

Růže David Austin

Datum článku: 04.06.2013

Zobrazit celou stránku

Růže

Datum článku: 02.06.2013

V naší nabídce najdete buď prostokořenné nebo kontejnerované růže. Donedávna bylo možné koupit růže pouze prostokořenné v období jara a podzimu, to se nyní výrazně mění a kontejnerované růže se

Zobrazit celou stránku

Bylinkový týden 25. 5. – 2. 6. 2013

Datum článku: 02.05.2013

Srdečně vás zveme na Bylinkový týden, který se koná ve dnech

Zobrazit celou stránku

Čarověník: ideální stromek do nádoby

Datum článku: 23.04.2013

Čarověníky mají kromě zajímavého vzhledu ještě jednu příjemnou vlastnost: nevyrostou. Lépe řečeno – nepřerostou prostor, který jste jim vymezili, což platí jak pro korunky, tak pro kořeny. Ocení je tedy hlavně ti, kdo nemají místa nazbyt.

Zobrazit celou stránku

Balkónové rostliny

Datum článku: 04.04.2013

Zobrazit celou stránku

Ohlédnutí za výstavou Orchideje a tulipány 2013

Datum článku: 09.03.2013

Připravili jsme vám malou kolekci fotografií, která vám připomene nedávnou výstavu Orchideje a tulipány

Zobrazit celou stránku

Výstava Orchideje a tulipány pokračuje

Datum článku: 26.02.2013

Minulý víkend začala v Zahradnictví u Kopřivů v Šebrově výstava Orchideje a tulipány. Návštěvníci zahradnictví,

Zobrazit celou stránku

Postup pro řízkování muškátů a dalších rostlin

Datum článku: 23.01.2013

V průběhu ledna už také můžeme začít s řízkováním muškátů. Pro řízkování jsou nejdůležitější kvalitní řízky. Mateční

Zobrazit celou stránku

Tipy na pěstování pokojových rostlin

Datum článku: 17.01.2013

Připravili jsme pro vás pár užitečných rad a tipů na pěstování oblíbených druhů pokojových rostlin. Vybrali jsme takové rostliny

Zobrazit celou stránku

Galerie aranžmá z vánoční Květinové show 2012

Datum článku: 05.01.2013

Připravili jsme pro vás souhrn fotografií aranžmá Petera Manderse a našich floristů

Zobrazit celou stránku

Orchideje a tulipány

Datum článku: 05.01.2013

Ve dnech 23. 2. – 3. 3. 2013 pořádáme už 5. ročník tradiční prodejní výstavy Orchideje a tulipány v prostorách zahradnického centra v Šebrově.

Zobrazit celou stránku

Metropolitní Vánoce

Datum článku: 17.12.2012

Vánoční trend byl vytvořen jako vánoční inspirace 2012 v rámci mezinárodního zahradnického

Zobrazit celou stránku

Kouzelné vánoce v Šebrově 2012

Datum článku: 10.12.2012

O víkendu 24. až 25. listopadu proběhl v Zahradnictví u Kopřivů v Šebrově už 7. ročník vánoční výstavy Kouzelné Vánoce v Šebrově. Hlavním

Zobrazit celou stránku

Víkend s vánoční hvězdou

Datum článku: 05.12.2012

V sobotu a v neděli 8. a 9. prosince vás čeká malá komornější akce Víkend s vánoční hvězdou. Pokud jste si ještě nestihli

Zobrazit celou stránku

Víkend s vánoční hvězdou

Datum článku: 05.12.2012

V sobotu a v neděli 8. a 9. prosince vás čeká malá komornější akce Víkend s vánoční hvězdou. Pokud jste si ještě nestihli

Zobrazit celou stránku

Tradiční Vánoční nabídka

Datum článku: 20.11.2012

[IMGSMALL-983] Vánoční stromky – nabízíme vánoční stromky české a dánské produkce. Z českých plantáží: smrk a borovice, z dánských plantáží: jedle Nordmaniana – pouze té nejvyšší jakosti ve třech velikostech.

Zobrazit celou stránku

Tradiční Vánoční nabídka

Datum článku: 20.11.2012

[IMGSMALL-983] Vánoční stromky – nabízíme vánoční stromky české a dánské produkce. Z českých plantáží: smrk a borovice, z dánských plantáží: jedle Nordmaniana – pouze té nejvyšší jakosti ve třech velikostech.

Zobrazit celou stránku

Vánoční dekorace

Datum článku: 20.11.2012

Už od konce října máme otevřen tradiční Vánoční pavilon dekorací, který je neustále průběžně doplňován novým zbožím. Najdete zde ozdoby na vánoční stromečky, zvířátka, mnoho přízdob určených na další aranžování, umělé vánoční stromky, věnce a další vánoční zboží, které vybíráme už začátkem roku u našich zahraničních dodavatelů v Nizozemí a Německu.

Zobrazit celou stránku

Bylinkový týden v Šebrově 8. – 15. 6. 2012

Datum článku: 05.08.2012

8. – 15. 6. 2012 se konal první ročník prodejní výstavy Bylinkový týden v Šebrově. Během této akce si mohli návštěvníci prohlédnout vzrostlé léčivé a aromatické rostliny (celkem asi 100 druhů a odrůd) a samozřejmě bylinky si bylo možné koupit.

Zobrazit celou stránku

Rostliny z našich okrasných školek

Datum článku: 20.05.2012

Na ploše 5 ha pěstujeme jehličnany, keře a stromy té nejvyšší kvality. Při výběru druhů dbáme na odolnost rostlin v místních podmínkách. Sázíme mladé rostliny, které rostou tři a více let, pravidelně se ošetřují (hnojení, zálivka, okopávaní, zastřihování, …) a pak se dobývají ze země speciálním strojem.

Zobrazit celou stránku

Zahradnické centrum Šebrov – květen 2012 – stromy a keře

Datum článku: 20.05.2012

Květen v našem zahradnickém centru je obdobím kvetoucích keřů – pěnišníků, okrasných třešní, tavolníků, kalin, šeříků aj. Nejvýraznější jsou však v tomto období javory. Všechny tyto rostliny si u nás můžete zakoupit po celý rok, ale právě v květnu si můžete vybírat z právě kvetoucích jedinců.

Zobrazit celou stránku

Zahradnické centrum Šebrov – léto 2011

Datum článku: 19.03.2012

Při návštěvě zahradnického centra v Šebrově v letních měsících vás zajisté upoutají rozkvetlé balkónové rostliny a letničky, široká nabídka právě kvetoucích trvalek, a za zmínku stojí i listnaté stromy a keře, které jsou plně olistěné.

Zobrazit celou stránku