OTEVÍRACÍ DOBA

Zahradnictví u Kopřivů
Šebrov 105

tel: +420 725 914 686
podrobný kontakt

otevřeno každý den
od 8:00 do 18:00

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Přidejte si nás na Facebook

Vyhledávání

ŘEZANÉ KVĚTINY

ODBĚR NOVINEK

Pokud máte zájem získávat nejnovější informace z našeho zahradnictví přímo do Vašeho emailu, přihlaste se
k odběru novinek
.

KVĚTINY DO FIREM

KVĚTINY DO FIREM A KANCELÁŘÍ SEZÓNNÍ DEKORACE DO INTERIÉRŮ

ESHOP

Máte to daleko do zahradního centra ? Nakupujte u nás online v pohodlí Vašeho domova.

Orchideje a tulipány

Ve dnech 23. 2. – 3. 3. 2013 pořádáme už 5. ročník tradiční prodejní výstavy Orchideje a tulipány v prostorách zahradnického centra v Šebrově. Návštěvníci uvidí pestrou nabídku řezaných a rychlených hrnkových tulipánů v kombinaci s jarními květinami a také desítky druhů hrnkových orchidejí v široké škále barev, včetně velmi vzácných druhů.

Novinkou letošního ročníku bude expozice se svatebními aranžmá s použitím tulipánů a orchidejí. Pro zahajovací, ale i druhý víkend výstavy, budou nachystané ukázkové svatební kytice, dekorace na auto nevěsty, aranžmá pro svatební stoly aj. V našem květinovém svatebním salonu můžou najít inspiraci budoucí nevěsty a všichni ostatní se podívat na nekonečné možnosti floristiky.

Součástí výstavy bude odborné poradenství pro pěstování rostlin. V letošním roce bude prodejní výstava tulipánů a orchidejí nově doplněna broméliovitými rostlinami a masožravými rostlinami. Návštěvníci uvidí tyto exotické rostliny spolu s orchidejemi v aranžmá, která jsou typově blízká jejich přirozenému prostředí. Šebrovské skleníky vás tak na konci zimy alespoň částečně přenesou do tropického pralesa. Většinu vystavených rostlin si návštěvníci také mohou přímo na místě zakoupit.