OTEVÍRACÍ DOBA

Zahradnictví u Kopřivů
Šebrov 105

tel: +420 725 914 686
podrobný kontakt

otevřeno každý den
od 8:00 do 18:00

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Přidejte si nás na Facebook

Vyhledávání

ŘEZANÉ KVĚTINY

ODBĚR NOVINEK

Pokud máte zájem získávat nejnovější informace z našeho zahradnictví přímo do Vašeho emailu, přihlaste se
k odběru novinek
.

KVĚTINY DO FIREM

KVĚTINY DO FIREM A KANCELÁŘÍ SEZÓNNÍ DEKORACE DO INTERIÉRŮ

ESHOP

Máte to daleko do zahradního centra ? Nakupujte u nás online v pohodlí Vašeho domova.

DEKORACE

Dekorace jsou nedílnou součástí naší nabídky. Toto zboží dovážíme převážně od zahraničních firem z Nizozemí a Německa. Proto u nás najdete svícny, lucerny, figurky, závěsy, zapichovátka, keramiku, sklo, vázy, rámečky na fotky a mnoho dalších originálních dekorací, které nejsou běžně k vidění. Do exteriéru pak nabízíme venkovní keramiku, okrasné kameny aj.

Sezónní dekorace

Kromě celoročních dekorací si můžete u nás vybrat z aktuální sezónní nabídky. Zboží nabízíme vždy s předstihem daného období, to proto, abyste si zavčas mohli připravit dekorace pro váš domov, kancelář, hotel či restauraci.
Od ledna do dubna nabízíme jarní a velikonoční zboží jako jsou pomlázky, keramické, látkové a proutěné figurky, zapichovátka se zvířátky, jarní umělé květiny aj.
Od května do srpna je nabídka zpestřena o letní motivy jako např. levandulovou sestavu, mořské prvky, letní umělé květiny aj.
Od srpna do října je čas podzimních dekorací. Např. okrasné dýně přírodní, keramické i umělé, strašáci, podzimní věnce aj.
Od října již začíná nabídka vánočních dekorací.

Vánoční dekorace

Dekoracím pro vánoční období věnujeme největší plochy. Kromě tradičních ozdob u nás najdete i trendové dekorace, každý rok je něco nového! Vánoční zboží již vybíráme začátkem roku u našich zahraničních dodavatelů v Nizozemí a Německu, stále více však nabízíme ozdoby české výroby. Tyto dekorace pak prodáváme už od října, například ozdoby na vánoční stromečky, zvířátka, mnoho přízdob určených na další aranžování, umělé vánoční stromky, věnce aj. Od začátku listopadu se nabídka rozšiřuje o vánoční svíčky, adventní věnce nazdobené i nenazdobené, barvené větve, zimní či vánoční truhlíky, chvojí, svícny aj.

Vnitřní a venkovní keramika

K široké nabídce rostlin patří i okrasná keramika. Pro pokojové rostliny nabízíme ucelenou řadu keramických květinových obalů od firmy Scheurich, kterou neustále doplňujeme, a také jednorázové kolekce originální keramiky od italských a holandských dodavatelů. Z venkovní keramiky nabízíme převážně květináče a koryta české výroby. Na své si přijdou i sběratelé zahradních figurek a sošek.

Okrasné kameny

Nabízíme okrasné kameny solitérní, ale také různé štěrky, drtě a drobnější horniny do menších zahrádek, skalek nebo koryt. V nabídce jsou kameny volně vážené nebo balené.

Proutěné výrobky

Proutí v nabídce je převážně čínské výroby a jedná se o různé košíky, truhlíky, ošatky, obaly na pokojové rostliny. Většinou jde o proutí vystlané fólií určené pro sesazení rostlin nebo aranžování květin. Z české produkce nabízíme koše z vrbového proutí vhodné např. na sběr ovoce či hub.

Sklo

Skleněné vázy, tácky, poklopy, obaly a jiné tvary v čirém i barevném provedení jsou u nás k dostání celoročně. Chcete-li darovat kytici i s vázou, u nás koupíte vše najednou. Skleněné nádoby také používáme pro aranžování pokojových rostlin. Některé skleněné tvary jsou samy o sobě dekorací.

Svíčky a oleje do aromalamp

Celoročně nabízíme vonné svíčky, čajové svíčky, hřbitovní svíčky různých typů a velikostí, dárkové svíčky aj. Pro vánoční období je sortiment svíček největší, v nabídce jsou svíčky různých tvarů a velikostí pro adventní věnce, kónické svíčky do svícnů, aromatické svíčky, plovoucí svíčky aj. Nabízíme též přírodní silice do aromalamp značky Salus.

Sušené květiny

Trvanlivé sušené květy, plody a listy používáme hlavně do dekorací pro interiér. V nabídce máme převážně dovozové druhy. Nejširší výběr je od září do prosince.