OTEVÍRACÍ DOBA

Zahradnictví u Kopřivů
Šebrov 105

tel: +420 725 914 686
podrobný kontakt

otevřeno každý den
od 8:00 do 18:00

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Přidejte si nás na Facebook

Vyhledávání

ŘEZANÉ KVĚTINY

ODBĚR NOVINEK

Pokud máte zájem získávat nejnovější informace z našeho zahradnictví přímo do Vašeho emailu, přihlaste se
k odběru novinek
.

KVĚTINY DO FIREM

KVĚTINY DO FIREM A KANCELÁŘÍ SEZÓNNÍ DEKORACE DO INTERIÉRŮ

ESHOP

Máte to daleko do zahradního centra ? Nakupujte u nás online v pohodlí Vašeho domova.

NOVINKY

Hledáme nové kolegy

Datum článku: 11.04.2017

Hledáme nové kolegy. Kontaktujte nás na emailu: info@zahradnic­tvisebrov.cz nebo na telefonu: 725 322 800.

Zobrazit celou stránku

V pondělí 28. září máme otevřeno

Datum článku: 21.09.2015

V pondělí 28. září máme otevřeno i přestože je svátek. Těšíme se na vás v obvyklou otevírací dobu od 8 do 18 hodin.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 21. 9. 2015

Datum článku: 21.09.2015

Babí léto vrcholí a všechny krásné podzimní květiny a rostliny září barvami. Na sesazení jednoduše krásného podzimního truhlíku nebo nádoby vám stačí macešky, vřes nebo chryzantéma a nějaká okrasná tráva, ideálně trošku vyšší než ostatní rostliny v kombinaci. K tomu přidejte malou okrasnou dýni a uvidíte sami, jakou vykouzlíte krásnou kompozici. Přijďte se inspirovat pro podzimní kouzlení.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 14. 9. 2015

Datum článku: 14.09.2015

V tomto týdnu přibyly další okrasné druhy dýní pro rozmanité podzimní dekorace. Vyniknou v každé kombinaci podzimních rostlin. Ideální místo najdou ve společnosti macešek, vřesů nebo chryzantém, ale krásné budou i jen tak v košíku nebo keramické misce. Pro zahradníky je nevyšší čas na sázení jarních cibulovin. Vybrat se u nás můžete oblíbené jarní cibuloviny jednotlivě i v sadách podle barev.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 7. 9. 2015

Datum článku: 07.09.2015

Zahradnictví už je zavaleno dýněmi, v prodeji jsou dýně obrovské pro vyřezávání i do kuchyně a také dýně Hokkaidó a různé odrůdy cuket. Těšit se můžete na pestrou nabídku macešek, vřesů, aster, hebe a dalších podzimních rostlin. Právě také začal prodej jarních cibulovin pro podzimní výsadbu, letos máme největší výběr druhů i odrůd. Přijďte si vybrat. Těšíme se na vás!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 31. 8. 2015

Datum článku: 31.08.2015

Nový týden přináší barevnou nabídku babího léta. Právě v prodeji jsou vřesy, hebe, libavky, chryzantémy, hvězdnice a další rostliny, které budou krásné ve vašich podzimních truhlících i na zahradách. Macešky velkokvěté i drobnokvěté v nepřeberných barvách udělají parádu na podzim i příští jaro. V nabídce už máme také dýně pro kuchyňskou přípravu i pro dekorace. Těšíme se na vás každý den.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 10. 8. 2015

Datum článku: 10.08.2015

Tento týden začínáme v našem zahradnictví prodávat první jahodníky pro podzimní výsadbu. Opět u nás najdete oblíbené odrůdy jahod od českých pěstitelů z Jahodárny Vraňany. Aktuálně se začínají krásně vybarvovat okrasné trávy, přijďte si vybrat tyto úžasné a nenáročné rostliny, které skvěle doplní výsadbu každé zahrady. Těšíme se na vás!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 3. 8. 2015

Datum článku: 03.08.2015

Do zahradnictví dorazila první várka vřesů. Ještě nerozkvetlé rostliny působí svěžím zeleným dojmem a už mohou skvěle doplnit i letní výsadbu v nádobách. Další novinkou tohoto týdne jsou překrásné a rozmanité rozchodníky v nádobách. Letní týdny v našem zahradnictví jsou také ideální dobou pro výběr v létě kvetoucích keřů. Vybrat si můžete z komulí, mochyní, ibišků a spousty dalších. Těšíme se na vás každý den.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 27. 7. 2015

Datum článku: 27.07.2015

V tomto týdnu nás v zahradnictví vítá mírnější počasí, které přeje lidem i zvířatům a náš oblíbený husí páreček se už zase vesele promenáduje po svém výběhu. V zahradnictví nyní máme dvě nové slečny floristky, tak se můžete podívat na jejich krásné kytice nejen zde na webu, ale i v galeriích na našem facebooku: www.facebook.com/…nictvisebrov. Objednávku kytic můžete vyřídit i po telefonu na čísle: 725914686 a inspirovat se naší nabídkou můžete také zde na webu: http://www.zahradnictvisebrov.cz/kytice. Těšíme se na vás!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 20. 7. 2015

Datum článku: 20.07.2015

V horkých letních dnech nesmíme opomenout pravidelnou zálivku, i jeden den stačí, aby rostliny v nádobách nadobro uvadly. Myslete na to, že zalévat je potřeba ráno nebo večer, přes polední úpal se zalévání raději vyhněte, aby jste rostliny nespálili. I v horkém počasí máme otevřeno každý den od 8 do 18 hodin a těšíme s na vás!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 13. 7. 2015

Datum článku: 13.07.2015

V tomto týdnu už kvetou první komule Davidovy a zahradnictví je plné motýlů. V plném květu najdete řadu oblíbených trvalek jako jsou krásnoočka nebo rozrazily a kvést už začínají také floxy, které naplňují vzduch omamnou vůní. Vrcholí doba promocí a letních oslav a naši floristé chystají jednu kytici za druhou, a některé jsou i k jídlu. Pro vás a vaše mazlíčky jsme nyní doplnili také sortiment chovatelských potřeb.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 6. 7. 2015

Datum článku: 06.07.2015

Krásný letní týden v našem zahradnictví vítá návštěvníky jako vždy záplavou květů. Letničky a balkónovky prodáváme samostatně i sesazené v nádobách. Pro doplnění kvetoucích rostlin je ideální tzv. doplňková zeleň v různých odstínech zelené i různých tvarů listů. Těšit se můžete také na úžasné hortenzie a na stále kvetoucí růže. V nabídce nyní najdete všechny oblíbené trvalky v menších i větších kontejnerech.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 30. 6. 2015

Datum článku: 30.06.2015

Krásný nový prosluněný týden vás uvítá v našem zahradnictví krásnými letničkami a trvalkami. V nabídce jsou nyní kvetoucí lilie, stračky, čechravy, gailardie, náprstníky, vlčí boby a spoustu dalších úžasných trvalek. Z balkónovek jsou právě v prodeji mimořádně vzrostlé a pěkné muškáty v plném květu. Těšit se stále můžete z kvetoucích růží a hortenzií. Těšíme se na vás každý den.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 15. 6. 2015

Datum článku: 15.06.2015

Nový týden vítáme v záplavě letních květů. Těšit se už můžete na rozkvetlé růže. Je ideální doba pro výběr té správné odrůdy, protože právě teď můžete ze pestré nabídky kvetoucích rostlin. Současně u nás najdete rozkvetlé hortenzie v mnoha barvách a s rozdílnými květy. Nabízíme i velké a vzrostlé balkónové rostliny, které vám okamžitě spolehlivě zkrášlí váš balkón, okna i terasu. Těšíme se na vás každý den.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 8. 6. 2015

Datum článku: 08.06.2015

Do zahradnictví už přišlo léto. Krásné slunečné počasí láká k procházce po zahradnictví, kde vás čeká záplava květů balkónovek, letniček a trvalek. Teplé počasí vyžaduje zvýšenou zálivku, ale není třeba přemokřovat a zalévat raději ráno a večer. Rostliny pravidelně přihnojujte, aby vám kvetly delší dobu. Těšíme se na vás každý den!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 25. 5. 2015

Datum článku: 25.05.2015

Celý týden pokračuje v našem zahradnictví Bylinkový týden. Těšit se můžete na mnoho druhů bylinek z naší vlastní produkce i na speciality, zejména na exotické bylinky od německé firmy Blu Blumen. Mezi nimi najdete nejen spoustu nových zajímavých chutí do kuchyně, ale především léčivky a bylinky mající blahodárný vliv na zdraví. Těšíme se na vás každý den s kompletním sortimentem našeho zahradnického centra.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 18. 5. 2015

Datum článku: 18.05.2015

Bylinkový týden se nám kvapem blíží a těšíme se, že už vás o tomto víkendu zahrneme pořádnou nabídkou bylinek, poradenstvím a různými dobrotami s bylinkami. V zahradnictví vedle bylinek najdete také oblíbené balkónové rostliny, stromy a keře, nabídku sazenic zeleniny, včetně té roubované, a samozřejmě veškeré potřeby pro vaše zahradničení na zahradě, terase, balkóně a třeba i jen v truhlíku za oknem.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 11. 5. 2015

Datum článku: 11.05.2015

Blíží se ledoví muži a hned po nich už by jste opravdu měli mít v okně i na balkóně nebo terase svoje letošní balkónovky. Je ideální čas na výběr a počasí přeje jak návštěvě zahradnictví, tak i zahradnickým radostem a vysazování. Vysazovat můžete aktuálně sazenice zeleniny a také bylinky. Stromy a keře v kontejneru od nás můžete bez problémů vysazovat po celý rok. Těšíme se na vaši návštěvu.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 4. 5. 2015

Datum článku: 04.05.2015

Tento týden na vás čeká opravdu obrovská nabídka balkónových rostlin. Naše zahradnictví se také už chystá na Bylinkový týden, který proběhne od 23. do 31. května. V prodeji je už nyní pestrá nabídka bylinek z naší výroby i ze zahraničního dovozu. Najdete u nás všechny klasické bylinky a mnoho nových specialit. Stále rozšiřujeme nabídku sazenic zeleniny, normální i roubované. V pátek 8. května máme otevřeno celý den od 8 do 18 hodin.

Zobrazit celou stránku

1. a 8. května máme otevřeno

Datum článku: 30.04.2015

Těšíme se na vás i ve sváteční dny! Po oba sváteční pátky 1. a 8. května máme otevřeno od 8 do 18 hodin.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 27. 4. 2015

Datum článku: 27.04.2015

Surfinie, petunie, tumbeliny, millionbells, muškáty, fuchsie a spousta dalších druhů balkónových rostlin na vás čeká v našem zahradnictví. Je ideální čas pro jejich výsadbu, vybrat si můžete z obrovského množství odrůd a barev. V nabídce přísada zeleniny: rajčata, okurky, roubovaná zelenina, celer, saláty, kedlubny, květák, jahody a další. Těšíme se na vaši návštěvu!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 20. 4. 2015

Datum článku: 20.04.2015

Roubovaná zelenina právě prodeji. Balkónové rostliny, jarní květiny, kytice, pokojové rostliny. Přísady zeleniny: saláty, brokolice, zelí, kedlubny. Otevřeno máme každý den od 8 do 18 hodin.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 13. 4. 2015

Datum článku: 13.04.2015

Nový týden v našem zahradnictví začínáme s prodejem roubované zeleniny, první várka pro skleníky, fóliovníky a zimní zahrady už je v prodeji. První úrodu můžete čekat už za pár týdnů. Celý sortiment roubované zeleniny bude v prodeji od 20. dubna. Krásně nyní kvetou pierisy a začínají kvést také první azalky. V nabídce je opět širší výběr balkónových rostlin, k surfiniím a muškátům už přibyly také millionbells. Těšíme se na vaši návštěvu.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 7. 4. 2015

Datum článku: 07.04.2015

Nový týden už vítáme s jarními teplotami, proto jsme pro vás připravili rozmanitou nabídku balkónových rostlin. Muškáty, které pěstujeme ve vlastní produkci, nabízíme ve variantě převislé, vzpřímené i hybridy, které jsou kombinací obou druhů. Spoustu novinek v letošní sezóně najdete u surfinií, zejména nové barevné kombinace. Otevřeno máme každý den od 8 do 18 hodin. Těšíme se na vás!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 30. 3. 2015

Datum článku: 30.03.2015

Jaro už je tady a v našem zahradnictví najdete všechno, co potřebujete, pro letošní sezónu. V prodeji jsou sazenice desítek druhů salátů, kedluben a jahod. Nabízíme celou řadu bylinek tradičních i neobvyklých, právě v prodeji máme i pravý šafrán. Vybírat už můžete z celé řady trvalek a skalniček, je ideální doba pro sázení. A startujeme prodej balkónových rostlin, v nabídce muškáty mnoha druhů, surfinie a fuchsie.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 23. 3. 2015

Datum článku: 23.03.2015

Muškáty už jsou v prodeji. Prodáváme rostliny v květináčích i sazenice v packu po 10 kusech. Stále přibývají nové odrůdy. Letos máme opravdu krásně narostlé rostliny. V další nabídce už vedle macešek velkokvětých a drobnokvětých najdete i ty převislé. Na venkovní zahradě je už téměř zaplněno, pro stromy a keře je nyní ideální doba výsadby. Pro výsev nebo vysazovaní rostlin nabízíme širokou škálu substrátů v různě velkých baleních. Těšíme se na vás každý den!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 16. 3. 2015

Datum článku: 16.03.2015

Jarní počasí už pořádně klepe na dveře a my pro vás neustále navážíme další a další rostliny, stromy a keře na venkovní plochu našeho zahradnictví. Kromě tradičních odrůd u nás letos opět najdete i plno novinek, zejména u drobného ovoce. Graduje sezóna jarních květin, zejména petrklíčů. Řezané květiny s typicky jarními tulipány, narcisy a hyacinty najdete v naší nabídce každý den.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 9. 3. 2015

Datum článku: 09.03.2015

Vítání jara v Šebrově ještě stále doznívá a v našem Jarním pavilonu ještě celý týden najdete aranžmá z tulipánů a dalších jarních květin. Na venkovních stolech najdete pestrý výběr macešek, pomněnek a sedmikrásek, a také trvalek a skalniček. V prodeji už nyní jsou i bylinky. Venkovní zahrada se začíná zaplňovat ovocnými stromky v kontejneru i prostokořennými a stále navážíme nové stromy a keře.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 2. 3. 2015

Datum článku: 02.03.2015

Sedmikrásky, pomněnky, macešky, sazenice salátu, kočičky a další jarní nabídka se rozrůstá každým dnem. Cibule a hlízy letních květin jsou právě v prodeji. V jarním pavilonu už najdete i první sazenice muškátů. Velký výběr jarních a velikonočních dekorací. Zveme vás také srdečně na Vítání jara v Šebrově tento víkend 7. a 8. března. Těšíme se na vás!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 23. 2. 2015

Datum článku: 23.02.2015

V tomto týdnu už najdete v našem zahradnictví další várku jarních květin, vedle petrklíčů a rychlených cibulovin, máme v prodeji macešky, sedmikrásky, pomněnky a čemeřice. V nabídce jsou i kočičky různých velikostí a spousta jarních dekorací. A už pro vás chystáme první jarní akci Vítání jara v Šebrově, která proběhne v sobotu a v neděli 7. a 8. března. Těšíme se na vás.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 16. 2. 2015

Datum článku: 16.02.2015

Petrklíčová záplava vás zcela přenese do blížícího se jara. V našem jarně vyladěném pavilonu najdete kromě desítek a barev primulí také rychlené cibuloviny a další jarní květiny. Rozkvetlé petrklíče se nádherně vyjímají zejména v osázených košících, které si můžete vybrat v naší nabídce, nebo se nechat inspirovat a zkusit sami vysázet některé osvědčené kombinace barev. Pokojové rostliny nyní září výraznými květy azalek, cinerárií a kamélií.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 9. 2 .2015

Datum článku: 09.02.2015

Tento týden je svátek sv. Valentýna, na který jsme pro vás připravili spoustu nádherných kytic a řezaných květin, a také valentýnských dárků a dekorací. V jarním pavilonu na vás čeká záplava petrklíčů a rychlených cibulovin. V nabídce jsou právě nyní cibule a hlízy mečíků, jiřinek a lilií. Těšíme se na vás každý den!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 2. 2. 2015

Datum článku: 02.02.2015

I přes zasněžené zimní počasí na vás v našich sklenících čeká první dotek jara. K rychleným cibulovinám přibyly tulipány a modřence a stále nové petrklíče nakvétají v našem jarním pavilonu. Novinkou tohoto týdne jsou krásné jarní dekorace, zejména umělé květiny v krásném a věrohodném provedení. A nezapomeňte, pomalu se blíží sv. Valentýn a kytička potěší každou slečnu i paní. Těšíme se na vás každý den!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 26. 1. 2015

Datum článku: 26.01.2015

V tomto týdnu jsme pro vás před pololetním vysvědčením připravili opravdu bohatou nabídku kytic a řezaných květin. Nezapomeňte na hodné paní učitelky a pány učitele, zaslouží si pěknou kytičku. V našem petrklíčovém pavilonu vás čekají stovky petrklíčů všech možných barev a postupně přibývají i další rychlené cibuloviny, v naší předjarní nabídce teď najdete vedle narcisů, krokusů a hyacintů už i první tulipány. Těšíme se na vás každý den!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 19. 1. 2015

Datum článku: 19.01.2015

Tento týden vás v našem zahradnictví přivítá úchvatná vůně rychlených cibulovin a hlavně petrklíčů. Petrklíčový pavilon je už zcela zaplněn petrklíči všech barev. Opravdu velká je nyní nabídka pokojových rostlin. Pokud doma potřebujete krásnou pokojovou rostlinu, neváhejte, nyní v prodeji i nová řada rostlin se snadnou péčí EasyCare. Osivo a semena pro jarní výsevy koupíte právě teď a vybrat si můžete ze stovek odrůd.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 12. 1. 2015

Datum článku: 12.01.2015

V našem zahradnictví vás tento týden čekají nádherné pokojové rostliny a konečně už záplava různobarevných petrklíčů. Z rychlených cibulovin máme nyní v nabídce hyacinty, krokusy a narcisy. A právě teď je nejlepší doba na nákup osiva a semen. V současné době máme největší nabídku osiva zeleniny a květin a naši zahradníci vám rádi poradí a doporučí nejvhodnější odrůdy. Těšíme se na vás! Více fotografií najdete také na našem facebooku: www.facebook. com/zahradnic­tvisebrov.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 15. 12. 2014

Datum článku: 15.12.2014

Naše zahradnictví je plné vánoční atmosféry. Krásné ozdoby ze Slezské tvorby Opava jsou to pravé pro každý vánoční stromek. V nabídce řezaných vánočních stromků máme kavkazské jedle a smrky pichlavé. Široké paletě pokojových rostlin dominují především kvetoucí vánoční hvězdy a bramboříky. Krásné svícny a vánoční dekorace u nás najdete v různých barvách i provedeních, vše ruční práce našich floristů. Od pátku 19. 12. máme v prodeji vánoční kapry.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 8. 12. 2014

Datum článku: 08.12.2014

Tento týden už vás přivítá v našem zahradnictví doslova les řezaných vánočních stromků. Hoši měli skvělý nápad a na stromky vyrobili speciální stojany díky kterým teď můžete všechny stromky prohlížet a vybírat pěkně ve vzpřímené pozici, tak jak se vám budou vyjímat pěkně doma. V nabídce je také okrasné chvojí z jedle ušlechtilé, které opravdu dlouho vydrží, dále jmelí přírodní i barevné, borůvčí, březové větvičky a další dekorativní materiál. Velké množství vánočních hvězd nyní doplňují bramboříky, azalky a vánoční kaktusy. Těšíme se na vás každý den!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 1. 12. 2014

Datum článku: 01.12.2014

Nový týden v našem zahradnictví přináší záplavu vánočních hvězd, bramboříků, hvězdníků a dalších vánočních pokojových rostlin. V nabídce už od dnešního dne najdete také řezané vánoční stromky, v současnosti jsou to jedle kavkazské a smrky pichlavé, ale další budou přibývat. Vánoční pavilon je doplněn dalšími dekoracemi a nabídku adventních věnců rozšiřujeme o svícny na vánoční stůl.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 24. 11. 2014

Datum článku: 24.11.2014

Týden po Kouzelných Vánocích je naše zahradnictví už zcela vánočně nazdobeno a vybaveno veškerým vánočním sortimentem. Velký výběr je zejména adventních věnců, vánočních svícnů a vánočních dekorací. Vánoční pavilon stále doplňujeme dalším zbožím. V nabídce je také množství velikostí i barev vánočních hvězd. A v pátek 28. 11. dorazí první várka řezaných vánočních stromků.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 17. 11. 2014

Datum článku: 17.11.2014

Hned v úvodu našeho zahradnictví vás uvítají nádoby osázené libavkami a dalšími rostlinami, které vydrží i chladné a sychravé počasí, zdobit vám mohou okna nebo terasy ještě dlouho. Stále ještě jsou v prodeji prostokořenné ovocné stromky a nově už i vánoční smrky a jedle v kontejnerech. V sklenících už najdete vedle pokojových rostlin nádherné vánoční svícny, věnce nebo dekorace na stůl v různých barvách a provedeních.

Zobrazit celou stránku

V pondělí 17. listopadu je otevřeno

Datum článku: 13.11.2014

V pondělí 17. listopadu pro vás máme otevřeno stejně jako každý den od 8 do 18 hodin. Těšíme se na vaši návštěvu!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 10. 11. 2014

Datum článku: 10.11.2014

Tento týden máme pros vás v našem zahradnictví nachystánu slevu ve výší 50% na všechny rododendrony. Přijďte si vybrat z různých velikostí i barev těchto úchvatných keřů. Stále doplňujeme zboží ve Vánočním pavilonu a celé zahradnictví už se chystá na výstavu Kouzelné Vánoce v Šebrově, která proběhne příští víkend 22. a 23. listopadu. Srdečně všechny zveme!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 3. 11. 2014

Datum článku: 03.11.2014

V nadchá­zejícím týdnu si v našem zahradnictví stále můžete vybírat stromky a keře pro podzimní výsadbu. V prodeji jsou stále ovocné stromky, které můžete, stejně jako ostatní dřeviny až do zámrazu. V nabídce pokojových rostlin najdete už první vánoční hvězdy a množství kvetoucích azalek, bramboříků a orchidejí. Vánoční pavilon stále doplňujeme dalšími dekoracemi a v prodeji už jsou i české vánoční ozdoby.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 27. 10. 2014

Datum článku: 27.10.2014

Nový týden v našem zahradnictví zcela opanovala dušičková atmosféra. Na nadcházející Památku zesnulých vážeme věnce, misky, koše a další dekorace z kvalitních větví jedle ušlechtilé. Každý kus u nás je originál a vybrat si můžete z různých barev i kombinací dekorací. V prodeji jsou stále ovocné stromky, jak prostokořenné, tak v kontejnerech. Každý den je tu pro vás otevřen také Vánoční pavilon, nyní už i s nabídkou českých baněk ze Slezské tvorby Opava.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 20. 10. 2014

Datum článku: 20.10.2014

V tomto týdnu už je u nás vše nachystáno na blížící se Dušičky. V nabídce nyní najdete dušičkové vazby a aranžmá z kvalitního chvojí jedle ušlechtilé, které je naprosto čerstvé, a dlouho si zachová svůj vzhled i tvar. V prodeji už jsou také prostokořenné ovocné stromky a dřeviny. Těšit se můžete i na Vánoční pavilon, který je už nazdoben a otevřen. Otevřeno máme každý den od 8 do 18 hodin, i ve svátek 28. 10.

Zobrazit celou stránku

V úterý 28. 10. máme otevřeno

Datum článku: 20.10.2014

V úterý 28. října máme celý den otevřeno. Těšíme se na vás od 8 do 18 hodin.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 13. 10. 2014

Datum článku: 13.10.2014

V našem zahradnictví stále ještě doznívají dozvuky Dýňových slavností. Krásná dýňová výzdoba ještě několik dní vydrží pro potěchu těch, co přijdou až tento týden. Děkujeme všem návštěvníkům za návštěvu a doufáme, že se jim u nás líbilo a byli spokojení. Těšíme se na vaši návštěvu při dalších akcích nebo jen tak. Otevřeno máme každý den.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 6. 10. 2014

Datum článku: 06.10.2014

Nový týden v našem zahradnictví vítají dýně a pěkně počasí. Vše už spěje k nadcházejícím Dýňovým slavnostem, které se konají o tomto víkendu 11. a 12. října. Informace a články o Dýňových slavnostech a o dýních najdete na našem webu. Těšíme se na všechny návštěvníky i v průběhu celého týdne.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 29. 9. 2014

Datum článku: 29.09.2014

Podzimní motivy zcela ovládly naše zahradnictví. Vřesy, chryzantémy, vřesovce nebo libavky v přírodních barvách prozáří barvený vřes nebo krásnohlávek, variant pro truhlíky je nespočetně. V nabídce nyní najdete i krásné a bohatě kvetoucí bramboříky, které vám venku vydrží až o prvních mrazíků. Dýňové slavnosti v Šebrově se navíc kvapem blíží a proto už jsme na prodejny navezli bohatou nabídku dýní pro okrasu i do kuchyně. Těšíme se na vás každý den.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 22. 9. 2014

Datum článku: 22.09.2014

Tento týden jsme pro vás připravili řadu podzimních dekorací, jak suchých vazeb a košíků, tak nádob osázených živými podzimními rostlinami. Ti, kteří se spoléhají na vlastní vkus, mohou využít pestré nabídky macešek, vřesů, libavek, chryzantém a dalších rostlin a osázet si truhlíky podle své chuti. Rozšířili jsme výběr odrůd ovocných stromků v kontejnerech, vybrat si můžete z mnoha odrůd jabloní, hrušní, meruněk, švestek, ale i višní nebo ořešáků. Těšíme se na vás každý den.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 15. 9. 2014

Datum článku: 15.09.2014

Už týden sklízíme dýně. Úroda je letos dobrá, jen se dost brodíme na poli bahnem. Pro návštěvníky však budou všechny dýně v prodeji už pěkně umyté. Letošní výběr macešek čítá třicet šest odrůd, velkokvětých i drobnokvětých macešek. Všechny jsou v nabídce za jednotnou cenu 10 Kč. V prodeji už nyní máme také umělé květiny pro podzimní a dušičkové vazby. Těšíme se na vaši návštěvu.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 8. 9. 2014

Datum článku: 08.09.2014

Šebrovskému zahradnictví nyní zcela vévodí macešky. Desítky barev velkokvětých a drobnokvětých macešek prozáří každý den a lze je vysadit v mnoha barevných kombinacích. Spolu s vřesy, hebe a chryzantémami dokáží utvořit velmi krásná a působivá aranžmá. Začíná také ideální doba pro výsadbu keřů a stromů. V naší nabídce najdete kompletní sortiment jarních cibulovin pro podzimní výsadbu. Těšíme se na vás každý den.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 1. 9. 2014

Datum článku: 01.09.2014

Začíná září a v našem zahradnictví už najdete první dýně. V nabídce jsou už nyní dýně obrovské pro vaření i vyřezávání, drobnější okrasné dýně pro dekorace i dýně hokkaido pro kuchyňské použití. Novinkou tohoto týdne už je také kompletní nabídka jarních cibulovin. Nachystejte si na jaro ten pravý gejzír barev a vyberte si z oblíbených odrůd i novinek. V prodeji krásné a zdravé cibulky všech druhů cibulovin. Těšíme se na vás každý den v týdnu.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 25. 8. 2014

Datum článku: 25.08.2014

Nový týden v našem zahradnictví se sice může zdát občas trošku deštivý, ale my jsme tu pro vás stále každý den. Právě teď v naší nabídce najdete množství okrasných trav ve všech možných barvách i velikostech, stromy a keře vhodné k okamžité výsadbě a samozřejmě spoustu sezónních květin. Velké koule chryzantém mají nepřeberně květů a potěší každé oko, ať už si je dáte na balkón, terasu nebo přímo do záhonu. Pro jejich doplnění můžete použít vřesy a vřesovce nebo překrásný keřík hebe.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 18. 8. 2014

Datum článku: 18.08.2014

Chryzantémy ve všech barvách, astry a vřesy. Do zahradnictví přicházejí první květiny konce léta a časného podzimu. Rozšířili jsme nabídku jahodníků z Vraňan o převislé odrůdy vhodné do truhlíků a závěsů, v nabídce nyní najdete také odrůdy Elan, Fragoo Deep Rose a Rujana. Krásnými barvami začínají kouzlit okrasné trávy a řada keřů a stromů začíná nabírat teplé tóny barev a skvěle ladí s pestrými květy chryzantém.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 11. 8. 2014

Datum článku: 11.08.2014

V tomto týdnu už v našem zahradnictví najdete chryzantémy všech barev, vřesy, hebe a další krásné rostliny, které předznamenávají, že léto už se přehouplo do své druhé poloviny. Bujně kvetoucí trvalky však stále lákají svými květy a je ideální doba vybrat si takové barvy i druhy, které na své zahradě chceme znovu vidět kvést i v dalších letech.

Zobrazit celou stránku

Uzavřená odbočka

Datum článku: 05.08.2014

Upozorňujeme naše návštěvníky, že z důvodu úpravy komunikace a montáže retardéru je uzavřena odbočka k našemu zahradnictví v prostřední části Šebrova. Tato uzavírka bude trvat až do neděle 10. 8. Prosíme proto naše návštěvníky, aby pro příjezd k nám volili buď silnici na Svinošice nebo využili další cestu v obci, viz. mapka. Tato cesta je však užší a v těsné blízkosti domů a proto doporučujeme řidičům zvýšenou opatrnost při jejím průjezdu.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 4. 8. 2014

Datum článku: 04.08.2014

Aktuální pohledy do zahradnictví pro vás tento týden mají nádherné hortenzie, třapatky, kopretiny a růže, které nyní podruhé kvetou. Zvláště obrovské květy hortenzií latnatých jsou nepřehlédnutelné. V nabídce už je také podzimní sadba jahod z Jahodárny Vraňany a do prodeje už přicházejí první chryzantémy. Foto z naší pěstírny vás přesvědčí, že pro vás máme nachytáno opravdu velké množství chryzantém v různých velikostech i barvách. Těšíme se na vás každý den!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 28. 7. 2014

Datum článku: 28.07.2014

Krásný nový týden přejeme všem návštěvníkům našeho zahradnictví. Právě kvetou nádherné stračky všemi barvami modré, fialové a bílé. Stále bohatší je i květenství hortenzií, v nabídce máme velkolisté, latnatné i stromečkovité. Krásně se vyjímají zejména latnaté hortenzie v kombinaci s perovskií nebo levandulemi.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 21. 7. 2014

Datum článku: 21.07.2014

Letní horké počasí střídají bouřky a přeháňky a v šebrovském zahradnictví je stále otevřeno každý den. V množství rostlin v naší nabídce vás tento týden určitě zaujmou krásné lilie v různých barvách, hortenzie, aksamitníky, vlčí boby, stračky či náprstníky. Truhlíky a závěsy jsou v prodeji s aktuálně kvetoucími rostlinami, jako jsou millionbells, surfinie nebo převislé begonie. V sekci stromů a keřů začínají hýřit barvami dřišťály a květy komulí lákají spousty motýlů. Další fotografie najdete na našem facebookovém profilu: www.facebook.com/…nictvisebrov.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnctví 14. 7. 2014

Datum článku: 14.07.2014

Tento týden už vítá naše návštěvníky nová ornamentální výsadba hned u parkoviště a vstupu do zahradnictví. Krásné obrazce z převážně kvetoucích rostlin jsou dílem našich šikovných zahradníků. Velkou část zahradnictví nyní zcela ovládají trvalky a letničky. Stále nabízíme velký sortiment bylinek v různě velkých květináčích. Přijďte si přivonět a pokochat se jedinečnou letní atmosférou. Těšíme se na vaši návštěvu.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 7. 7. 2014

Datum článku: 07.07.2014

Kvetoucí trvalky pomalu zaplavují naše zahradnictví. Přijďte si vybrat mezi kokardami, krásnoočky, stračkami, kopretinami a spoustou dalších vytrvalých rostlin, které vám budou dělat radost řadu let. Vedle nich právě začínají kvést hortenzie, které jsou skutečnou ozdobou každé zahrady. V naší nabídce najdete také vzrostlé muškáty a další balkónovky ve větších kontejnerech. Těšíme se na vaši návštěvu každý den od 8 do 18 hodin. Více fotografií najdete také na našem facebooku: www.facebook.com/…nictvisebrov.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 30. 6. 2014

Datum článku: 30.06.2014

Počátkem prázdnin je naše zahradnictví plné krásných balkónových rostlin. Naši zahradníci sesazují oblíbené i netradiční truhlíky, často podle přání zákazníků. Nyní u nás koupíte balkónové rostliny ve větších kontejnerech, nádherně vzrostlé, určené pro okamžitou ozdobu. V sekci stromů a keřů najdete nyní nápaditá aranžmá, kde často kombinujeme dřeviny s letničkami, což je velmi efektní. Těšíme se na vaši návštěvu!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 23. 6. 2014

Datum článku: 23.06.2014

Přijďte se k nám pokochat rozkvetlými růžemi a krásnými trvalkami. Právě teď si můžete vybrat v plném květu ty nejkrásnější růže, nabízíme jak od českých pěstitelů, tak i zahraničních, zejména německé růže Kordis a anglické speciální růže David Austin. Otevřeno máme každý den. Těšíme se na vás!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 16. 6. 2014

Datum článku: 16.06.2014

Nový týden v našem zahradnictví vás přivítá záplavou kvetoucích balkónových květin. Nabízíme vzrostlé sazenice v obrovském výběru druhů, odrůd i barev. Přijďte si vybrat ty rostliny, které jste vždy toužili mít. Těšíme se na vás!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 9. 6. 2014

Datum článku: 09.06.2014

Bylinkový týden začal tropickými vedry. O to více to v našem zahradnictví připomíná středozemskou zahradu, kterou se nese vůně rozmarýnu, tymiánu, oregana, bazalky a spousty dalších voňavých bylinek. Těšíme se na vás po celý týden s bylinkami v Šebrově až do 15. června.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 2. 6. 2014

Datum článku: 02.06.2014

O tomto víkendu začíná v našem zahradnictví tradiční výstava Bylinkový týden v Šebrově. Vše se už točí kolem příprav na ni. Po oba víkendy výstavy se můžete těšit na bylinkové pomazánky, rozmarýnové preclíky nebo čokoládové řezy s mátou, vše opět od mistra pana Kolaříka z firmy Helan z Kuřimi. Poradenství v pěstování bylinek tu pro vás bude po celý týden, nebojte se zeptat, rádi vám poradíme. Těšíme se na vás!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahardnictví 26. 5. 2014

Datum článku: 26.05.2014

V dalším krásném květnovém týdnu se můžete v našem zahradnictví kochat množstvím kvetoucích rostlin na terasu i balkón. Máme také stále větší sortiment trvalek a letniček do záhonu. Vzhledem k tomu, že Bylinkový týden už se blíží, rozšiřuje se pozvolna nabídka našich i dovozových bylinek.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 19. 5. 2014

Datum článku: 19.05.2014

Naše zahradnictví vás nyní vítá stoly plnými balkónových rostlin, skalniček, letniček a trvalek. Procházka mezi květinami potěší oko i pohladí duši. Právě teď je nejlepší doba pro nákup a výsadbu balkónových a terasových rostlin. Vyberte si ty vaše nejkrásnější květiny do truhlíků pro letošní sezónu. Těšíme se na vás!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 12. 5. 2014

Datum článku: 12.05.2014

Zahradnictví je plné kvetoucích rododendronů a balkónových rostlin. Postupně se rozšiřuje sortiment bylinek, v nabídce máme bylinky z naší vlastní produkce i méně tradiční a neobvyklé druhy ze zahraničí. V prodeji už máme také množství terasových rostlin.

Zobrazit celou stránku

Křižovatka Lipůvka už je otevřena

Datum článku: 08.05.2014

Křižovatka před obcí Lipůvka už je v provozu a s ní i odbočka na Blansko. Příjezd do šebrovského zahradnictví už je zase bez komplikací. Těšíme se na vaši návštěvu!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 5. 5. 2014

Datum článku: 05.05.2014

V našem zahradnictví vás tento týden kromě kvetoucích rododendronů a azalek přivítá velká nabídka sazenic zeleniny, teď už hlavně rajčat, paprik a okurek. Stále větší oblibě se těší také roubovaná zelenina. Výběr balkónových rostlin je už nyní obrovský. Stejně tak skalniček, trvalek a také letniček. Opět máme otevřeno i ve svátek 8. května a těšíme se na vaši návštěvu.

Zobrazit celou stránku

Máme otevřeno 1. a 8. května

Datum článku: 28.04.2014

Po oba sváteční čtvrtky 1. května a 8. května pro vás máme otevřeno každý den od 8 do 18 hodin. Těšíme se na vás!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 28. 4. 2014

Datum článku: 28.04.2014

Tento týden se v našem zahradnictví můžete těšit také na záplavu kvetoucích rododendronů. Kromě klasické růžové, bílé, fialové nebo červené u nás koupíte i rododendrony s oranžovými nebo žlutými květy. Přijďte si vybrat ten nejkrásnější pro vaši zahradu. Stále rozšiřujeme nabídku balkónových rostlin, trvalek a sazenic zeleniny. Tento týden máme otevřeno i ve svátek 1. 5., stejně jako příští týden 8. 5. Těšíme se na vás!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 21. 4. 2014

Datum článku: 21.04.2014

Tento týden už máme v prodeji kompletní nabídku roubované zeleniny. Kdo vyzkoušel, nedá na ni dopustit, všem ostatním doporučujeme zkusit alespoň pár sazenic, výnosy vás určitě překvapí. Právě v prodeji máme pack s 10 různými druhy salátů. Pochutnejte si pokaždé na jiném a vyzkoušejte tak ty, které neznáte. Pestrý výběr najdete u vodních i popínavých rostlin. Stále rozšiřujeme nabídku trvalek, skalniček a hlavně balkónovek.

Zobrazit celou stránku

Velikonoční pondělí 21. 4. máme zavřeno

Datum článku: 15.04.2014

Na Velikonoční pondělí 21. dubna je v šebrovském Zahradnictví u Kopřivů i v prodejnách v Tišnově a Blansku zavřeno. Těšíme se na vás ale po celý blížící se víkend a od úterý znovu, v Šebrově každý den od 8 do 18 hodin.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 14. 4. 2014

Datum článku: 14.04.2014

Pestrá nabídka balkónových rostlin v našem zahradnictví už zahrnuje téměř všechny druhy balkónových rostlin. V prodeji jsou také přenosné rostliny na terasu jakou jsou hořcové stromky, jasmínokvěté lilky, mračňáky, hortenzie a další. Přijďte si vybrat a osázet si letos ten nejkrásnější balkón nebo terasu vašimi oblíbenými rostlinami. Od tohoto týdne také v prodeji většina druhů a odrůd roubované zeleniny.

Zobrazit celou stránku

Výstavba křižovatky Lipůvka a objížďka do Šebrova

Datum článku: 07.04.2014

Od 22. dubna do 7. května 2014 dojde přestavbě křižovatky Lipůvka a bude uzavřena silnice II/379 vedoucí od Lipůvky na Blansko. Objízdná trasa do Šebrova pro osobní automobily povede před obce Česká – Lelekovice – Vranov – Šebrov-Kateřina v obou směrech. Nákladní doprava bude vedena přes Lažany a Rájec-Jestřebí.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 7. 4. 2014

Datum článku: 07.04.2014

Balkónové rostliny, sazenice zeleniny a bylinky – vše najdete už nyní u nás. Vybrat si můžete z opravdu široké nabídky. Na venkovní ploše kvetou prunusy, mandloně, magnolie a další oblíbené keře a začíná doba kvetení rododendronů a azalek.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 31. 3. 2014

Datum článku: 31.03.2014

Nový slunečný týden v našem zahradnictví vás přivítá spoustou sazenic zeleniny, především různých druhů salátů a kedluben, ale máme už i sazenice rajčat pro skleníky a první várku u nás vypěstované roubované zeleniny. V nabídce už je většina druhů bylinek v různých velikostech květináčů. V prodeji už nyní máme desítky druhů muškátů a dalších balkónových rostlin.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 24. 3. 2014

Datum článku: 24.03.2014

Krásné dny přímo vybízí k práci na zahrádce. V naší nabídce už proto najdete sazenice zeleniny, právě teď prodáváme sazenice salátů a kedluben, ostatní budou postupně přibývat, a také kontejnerované bylinky. Kromě desítek druhů macešek velkokvětých a drobnokvětých letos opět nabízíme tolik oblíbené macešky převislé (Volante). V prodeji jsou nyní už také balkónové rostliny, nabízíme muškáty, fuchsie, petunie, millionbells a mnoho dalších.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 17. 3. 2014

Datum článku: 17.03.2014

Jaro už propuká naplno. V naší nabídce nyní najdete vše pro zahájení letošní zahradnické sezóny. Přijďte si vybrat jahodníky, sazenice salátů a kedluben, ovocné stromky nebo růže. Pestrá paleta jarních květin už je doplněna i balkónovými rostlinami, které najdete v pavilonu balkónovek.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 10. 3. 2014

Datum článku: 10.03.2014

Po úspěšné výstavě orchidejí a tulipánů budeme tento týden vyhodnocovat soutěž o nejkrásnější tulipán a orchidej, které jste vy sami vybrali. O výsledcích soutěže a vylosovaných výhercích, kteří obdrží dárkové poukazy na nákup v našem zahradnictví, vás budeme brzy na našem webu informovat. Jarní sezóna už začíná v našem zahradnictví naplno. V naší nabídce už jsou sazenice jahod a salátů, pažitka a některé další druhy bylinek.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 3. 3. 2014

Datum článku: 03.03.2014

Výstava Orchideje a tulipány o víkendu začala a potrvá celý týden až do neděle 9. března. Připravili jsme pro vás soutěž o nejkrásnější orchidej a nejkrásnější tulipán a o každém víkendu výstavy také občerstvení v podobě jarních pomazánek.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 24. 2. 2014

Datum článku: 24.02.2014

Tento týden se už všichni aktivně podílí na přípravě nadcházející výstavy Orchideje a tulipány 2014, která začne v sobotu 1. března a potrvá celý týden až do 9. března. Teplejší počasí přeje jarním květinám, takže už máme venku macešky a rychlené cibuloviny. Petrklíčový pavilon je také otevřen předjarnímu vzduchu a dovede vás k němu zcela nový vydlážděný chodníček.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 17. 2. 2014

Datum článku: 17.02.2014

Nový týden je v našem zahradnictví tak trochu ve znamení úprav a oprav. Provoz zahradnictví to neomezuje a venkovní část prodejny už to vážně potřebovala. Pavilon petrklíčů je otevřený a zákazníkům přístupný. V nabídce už nyní máme hlízy jiřinek, cibulky mečíků a lilií a dalších letních květin. Vybrat si můžete z nepřeberného množství jarních a velikonočních dekorací ve různých odstínech.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 10. 2. 2014

Datum článku: 10.02.2014

V tomto týdnu vás naše zahradnictví přivítá spoustou nového zboží, v našich obchodech nyní najdete krásné květinové dekorace a pak samozřejmě jarní květiny, jako jsou petrklíče, jarní cibuloviny a sedmikrásky. Nezapomeňte, že se blíží svátek sv. Valentýna, a že květiny potěší srdce každé ženy.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 3. 2. 2014

Datum článku: 03.02.2014

Nový týden v našem zahradnictví přivítají stoly plné rozkvetlých petrklíčů a jarních cibulovin. Nabízíme petrklíče také v dárkovém balení, které se hodí pro každou příležitost. Novinkou je nová kolekce jarních a letních umělých květin.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 27. 1. 2014

Datum článku: 27.01.2014

I přes trvající zimu vládne v našich sklenících už pomalu a jistě jaro. Neustále rozšiřujeme nabídku rychlených cibulovin, sedmikrásek a dalších jarních květin. Petrklíče provoní krásnou jarní vůní každý byt nebo dům. Je také pomalu čas na výsev rajčat a paprik a další zeleniny. Přijďte si vybrat to nejlepší osivo pro nadcházející sezónu.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 20. 1. 2014

Datum článku: 20.01.2014

Petrklíčový pavilon už začíná hýřit všemi barvami. V nabídce je několik desítek odrůd petrklíčů, s klasickým i plným květem, žíhané nebo s květem na stopce. Z dalších jarních květin už u nás najdete hyacinty, narcisky a sedmikrásky. Určitě vás zaujmou pokojové rostliny z nové dodávky, zejména orchideje a rostliny s panašovanými listy. Nabídka osiva a semen je stále doplňována. Více fotografií najdete na našich facebookových stránkách: www.facebook.com/…nictvisebrov.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 13. 1. 2013

Datum článku: 13.01.2014

Už od ledna najdete v naší nabídce petrklíče mnoha druhů a barev a rychlené cibuloviny. V prodeji už je kompletní sortiment osiva a semen. Petrklíčům opět patří celý pavilon v přední části zahradnictví. Přijďte si udělat radost a vneste si malý závan jara už nyní do vašich domovů.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 16. 12. 2013

Datum článku: 16.12.2013

Vánoce už přicházejí. V naší nabídce nyní najdete vánoční stromky, chvojí, jmelí různých barev, krásné vánoční svícny a další vánoční dekorace. Od začátku tohoto týdne byl také v našem zahradnictví zahájen prodej kaprů.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 8. 12. 2013

Datum článku: 08.12.2013

Naše zahradnické centrum je zaplněné vánočními stromky. V naší nabídce najdete vánoční stromky řezané, kde nechybí výběrové jedle Normandia, a nově letos kontejnerované vánoční stromky z vlastní produkce.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 1. 12. 2013

Datum článku: 01.12.2013

Zahradnictví zaplavují vánoční hvězdy a pomalu i vánoční stromečky. Máme velmi pestrou nabídku krásných vánočních svícnů a svícnů, rádi vám zhotovíme i podle vašeho přání.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 18. 11. 2013

Datum článku: 18.11.2013

Všechny přípravy na vánoční výstavu Kouzelné Vánoce v Šebrově jsou v plném proudu. Naše zahradnické centrum už je zcela prostoupeno vánoční atmosférou. Těšíme se na všechny návštěvníky, kteří k nám v sobotu a v neděli 23. a 24. listopadu zavítají. Více informací o Kouzelných Vánocích v Šebrově najdete na našem webu v odkazu: http://www.zahradnictvisebrov.cz/…-vanoce-2013.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 10. 11. 2013

Datum článku: 10.11.2013

Výstava Kouzelné Vánoce se nezadržitelně blíží a všechno se u nás mění na vánoční téma. Vánoční pavilon je naplněn dekoracemi a vánočními ozdobami, v prodeji už máme svíčky a dárkové zboží jako jsou voňavá mýdla, čokolády nebo víno. Rozšiřujeme nabídku pokojových rostlin a v sortimentu najdete také ptačí krmítka, semena a lojové koule pro zimní dokrmování malých zpěváčků.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 3. 11. 2013

Datum článku: 03.11.2013

V našem zahradnictví tento týden stále prodáváme ovocné prostokořenné i kontejnerované ovocné stromky a také jehličnany a listnaté stromy a keře. Bohatá je nyní nabídka pokojových rostlin, které vévodí zejména orchideje. A všechny přípravy už směřují na blížící se vánoční výstavu a květinovou show Kouzelné Vánoce v Šebrově, která se koná 23. a 24. listopadu.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 28. 10. 2013

Datum článku: 28.10.2013

Dušičky, to je téma celého tohoto týdne. V naší nabídce najdete množství dušičkových věnců a vazeb a také pestrou škálu řezaných květin nejen pro dušičkové kytice.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 21. 10. 2013

Datum článku: 21.10.2013

Po víkendu pomalu doznívá veselý ruch Dýňových slavností a mění se v poklidnou atmosféru blížících se Dušiček. V naší nabídce nyní najdete množství hotových vazeb na hroby různých velikostí, v prodeji jsou také neozdobené věnce z ušlechtilého chvojí a množství dušičkových dekorací. Ve Vánočním pavilonu se už začíná ozývat duch Vánoc v pestré nabídce překrásných vánočních ozdob.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 13. 10. 2013

Datum článku: 13.10.2013

Tento týden už se vše chystá na Dýňové slavnosti v Šebrově, které se konají 19. a 20. října. Všechny informace k tomuto víkendu naleznete na našem webu v odkazu: http://www.zahradnictvisebrov.cz/…9–20–10–2013. Další hlavní novinkou tohoto týdne je, že byl zahájen prodej prostokořenných ovocných stromků, kompletní sortiment naleznete v odkazu na našem webu: http://www.zahradnictvisebrov.cz/…nych-stromku

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 6. 10. 2013

Datum článku: 06.10.2013

Dýně a zase dýně… Rozmanité druhy okrasných i jedlých dýní u nás nyní najdete po celém zahradnictví. Další nabídce vévodí zejména chryzantémy a vřesy a vřesovce.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 29. 9. 2013

Datum článku: 29.09.2013

Chryzantémy, macešky, vřesy, vřesovce, astry a mnoho dalších podzimních rostlin zbarvuje naše zahradnictví do krásných barev. Zářivé barvy už doplňují desítky druhů dýní všech velikostí i tvarů.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 22. 9. 2013

Datum článku: 22.09.2013

Krásné barvy podzimních rostlin začínají doplňovat nepřehlédnutelné dýně. Už nyní máme v prodeji několik druhů dýní pro dekorace i pro kuchyňské použití.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 15. 9. 2013

Datum článku: 15.09.2013

Nový týden v našem zahradnictví začíná bohatou nabídkou osázených květináčů a truhlíků s rostlinami pozdního léta a podzimu. Vybrat si můžete také z obrovského množství chryzantém, vřesů nebo macešek a vytvořit si vlastní podzimní aranžmá. Pestrá je také nabídka interiérových dekorací s tématikou přicházejícího podzimu.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 7. 9. 2013

Datum článku: 07.09.2013

V tomto týdnu vás naše zahradnictví přivítá pestrou záplavou chryzantém všech možných barev i tvarů květů, hvězdnic, vřesů a vřesovců a dalších rostlin začátku podzimu. Do prodeje právě přicházejí z našich skleníků velkokvěté i drobnokvěté macešky v pestrých barvách.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 30. 8. 2013

Datum článku: 30.08.2013

V naší nabídce už nyní naleznete celý sortiment jarních cibulovin. Cibuloviny letos pocházejí od předního holandského dodavatele a vyznačují se opravdu mimořádnou velikostí a kvalitou. Přijďte si vybrat nejkrásnější cibuloviny pro příští jaro, v nabídce máme známé odrůdy i letošní naprosté novinky.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 24. 8. 2013

Datum článku: 24.08.2013

Tento týden už najdete v našem zahradnictví pestré chryzantémy, hvězdnice, vřesy, hebe, okrasné zelí a další rostliny, které můžete použít pro ozdobu v pozdním létě a vydrží vám až do konce podzimu.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 17. 8. 2013

Datum článku: 17.08.2013

Sezóna letniček vrcholí a my jsme pro vás při této příležitosti připravili první Květinový workshop, který bude zaměřen na techniku vázání kulatých kytic a pro jejich tvorbu využijeme právě krásných letních květin. Více informací naleznete na: www.zahradnictvisebrov.cz/…op-24–8–2013.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 10. 8. 2013

Datum článku: 10.08.2013

Tento týden vás čeká v našem zahradnictví nabídka nových krásných pokojových rostlin a dekorací. Květina nebo krásná dekorace potěší při každé příležitosti, ať už v letních dnech zamíříte na oslavu nebo na party.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 2. 8. 2013

Datum článku: 02.08.2013

Přijďte si užít letní procházku naším zahradnictvím každý den v týdnu od 8 do 18 hodin. Těšíme se na vás!

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 26. 7. 2013

Datum článku: 26.07.2013

Celé prázdniny u nás pokračuje Prodejní výstava kaktusů a sukulentů. Najdete zde miniaturní kaktusy, které se vejdou do každého interiéru i obrovské dekorativní kaktusy, které mají skutečně impozantní ostny.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 19. 7. 2013

Datum článku: 19.07.2013

Už u vstupu do našeho zahardnictví vás uvítá záplava trvalek. Jejich sezóna právě vrcholí a u nás koupíte vždy zdravé, silné a vitální rostliny. Opět v nabídce je žádaná roubovaná bazalka a napěstovaná majoránka z naší vlastní produkce. Kvetoucí buddleie jsou rájem motýlů, stejně jako pestré barvy kvetoucích trvalek.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 13. 7. 2013

Datum článku: 13.07.2013

Tento týden najdete v našem zahradnictví překrásně kvetoucí trvalky. V naší nabídce jsou nyní krásnoočka, stračky, řebříčky, floxy, gaiílardie, náprstníky a další a další druhy trvalek v plném květu. Přijďte si vybrat tyto nenárončné a stálé krásky do vaší zahrady.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 5. 7. 2013

Datum článku: 07.07.2013

V těchto dnech rozkvétají v našem zahradnictví buddleje. Jejich krásné květy lákají svou vůní desítky motýlů. V plném květu jsou všechny růže, můžete se vybrat z množství barev a odrůd. Velmi pestrá je nyní nabídka kvetoucích trvalek.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 28. 6. 2013

Datum článku: 28.06.2013

V našem zahradnictví se naplno rozbíhá sezóna trvalek. Vybrat si můžete ze širokého sortimentu rostlin do různých částí zahrady. V nabídce jsou vzrostlé a kvetoucí balkónové rostliny, které můžete stále vysazovat jak do truhlíků, tak do květináčů. Díky hezkému počasí po přesazení ohromně narostou a budete se z nich těšit až do konce sezóny.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví 22. 6. 2013

Datum článku: 22.06.2013

Ve slunečných dnech krásně kvetou balkónové rostliny a celá řada letniček a trvalek. V prodeji jsou nyní už také sazenice chryzantém k řezu. Těšit se můžete také z pestré nabídky hortenzií.

Zobrazit celou stránku

Aktuální novinky v našem zahradnictví

Datum článku: 16.06.2013

Teď je ideální doba pro nákup kontejnerovaných růží. Růže už jsou v plném květu a můžete si tak přesně vybrat barvu květů, jakou si přejete. Naše nabídka růží David Austin, Kordes a od českých a holandských pěstitelů je obrovská.

Zobrazit celou stránku

Nový týden v šebrovském zahradnictví

Datum článku: 10.06.2013

Tento týden začínají v našem zahradnictví kvést růže, vše o jejich pěstování i naši nabídku růží David Austin, Kordes Schöne a ostatních nalezente na našem webu v odkazu: http://www.zahradnictvisebrov.cz/ruze.

Zobrazit celou stránku

Co nového tento týden?

Datum článku: 03.06.2013

V tomto týdnu v našem zahradnictví zaujmou i přes deštivé počasí nádherně vybarvené javory. Do prodeje nyní přicházejí růže a další trvalky a nabídka balkónových rostlin se rozšiřuje o větší prokořenělé rostliny v objemnějších květináčích.

Zobrazit celou stránku

Bylinkový týden pokračuje

Datum článku: 26.05.2013

Po zahajovacím víkendu pokračuje Bylinkový týden v Šebrově až do neděle 2. června. Každý den je pro vás připravena pestrá nabídka bylinek a poradenství s pěstováním a používám bylinek.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví

Datum článku: 20.05.2013

Tento týden už finišují přípravy na Bylinkový týden, který začíná v sobotu 25. května a končí v neděli 2. června.

Zobrazit celou stránku

Nový týden v našem zahradnictví

Datum článku: 13.05.2013

Nový týden přinesl krásné počasí a naše zahradnictví zarůstá bujnou zelení. Prodejní plochy jsou zaplněné rostlinami, balkónové květiny už krásně kvetou a i ve skleníku s pokojovými rostlinami je spousta kvetoucích rostlin.

Zobrazit celou stránku

Nové pohledy do našeho zahradnictví

Datum článku: 05.05.2013

V tomto týdnu už naplno kvetou azalky a začínají rozkvétat rododendrony. Kvetou stromy a keře a mladé listy javorů hýří krásnými barvami.

Zobrazit celou stránku

Aktuálně z našeho zahradnictví

Datum článku: 29.04.2013

Tento týden na vás čeká záplava balkónových rostlin, bylinek a kvetoucích keřů a stromů. V prodeji jsou sazenice zeleniny a také trvalky a skalničky.

Zobrazit celou stránku

Nový týden v našem zahradnictví

Datum článku: 21.04.2013

V tomto týdnu stále přibývají další balkónové rostliny, plní se také stoly s trvalkami a nově jsou nyní v prodeji další druhy zeleniny.

Zobrazit celou stránku

Co nového tento týden?

Datum článku: 14.04.2013

V tomto týdnu už se zahradní sezóna naplno rozjela

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do našeho zahradnictví

Datum článku: 07.04.2013

Tento týden už u nás jaro skutečně začalo

Zobrazit celou stránku

Aktuálně z našeho zahradnictví

Datum článku: 02.04.2013

Tento týden jsme pro vás připravili kolekci pokojových rostlin ve veselých barvách, kterým dominují oranžová a žlutá.

Zobrazit celou stránku

Nový týden v našem zahradnictví

Datum článku: 25.03.2013

Jaro by mělo už brzy převzít vládu nad zemí a my jsme připraveni vyvézt všechny venkovní rostliny na plochu, aby si konečně užily sluníčka. V nabídce už jsou první muškáty a surfinie, které zatím najdete v krytém skleníku, stejně jako sazenice zeleniny a jahod.

Zobrazit celou stránku

Okénko do našeho zahradnictví

Datum článku: 17.03.2013

Tento týden začínáme navážet venkovní zahradu. Na venkovní ploše našeho zahradnictví už nyní naleznete ovocné stromky, kontejnerované i prostokořené, růže, jehličnany, rododedrony

Zobrazit celou stránku

Co nového tento týden?

Datum článku: 10.03.2013

Fotogalerie nových pohledů do našeho zahradnictví pro tento týden.

Zobrazit celou stránku

Aktuální pohledy do zahradnictví

Datum článku: 04.03.2013

Nejaktuálnější fotografie a informace o našem zahradnictví najdete také na našem facebooku.

Zobrazit celou stránku

Nový časopis pro zahradu v nabídce Zahradnictví u Kopřivů

Datum článku: 02.05.2012

Zajímá vás přírodě blízká péče o zahradu, využívání principů organické zahrady a permakultury, rádi si odpočinete na zahradě, ať už při lenošení na terase, pěstování zeleniny nebo výrobě dekorací? Chcete mít krásnou, zdravou zahradu a chcete hledat alternativy používání chemických prostředků? Nový časopis Zahrada v obrazech je tu právě pro vás!

Zobrazit celou stránku

Zahradnictví u Kopřivů je na facebooku

Datum článku: 01.05.2012

Zahradnictví u Kopřivů je na facebooku, najděte si nás. Na našem profilu budete moci sledovat aktuální fotografie ze zahradnictví a také vám neuniknou žádné akce, které naše zahradnictví pořádá. Náš profil naleznete na adrese:  http://www.facebook.com/…nictvisebrov  

Zobrazit celou stránku