OTEVÍRACÍ DOBA

Zahradnictví u Kopřivů
Šebrov 105

tel: +420 725 914 686
podrobný kontakt

otevřeno každý den
od 8:00 do 18:00

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Přidejte si nás na Facebook

Vyhledávání

ŘEZANÉ KVĚTINY

ODBĚR NOVINEK

Pokud máte zájem získávat nejnovější informace z našeho zahradnictví přímo do Vašeho emailu, přihlaste se
k odběru novinek
.

KVĚTINY DO FIREM

KVĚTINY DO FIREM A KANCELÁŘÍ SEZÓNNÍ DEKORACE DO INTERIÉRŮ

ESHOP

Máte to daleko do zahradního centra ? Nakupujte u nás online v pohodlí Vašeho domova.

Dýňové slavnosti 19. – 20. 10. 2013

VII. Dýňové slavnosti v Šebrově

19. – 20. října 2013 v zahradnickém centru v Šebrově

Program:

9 – 18 hodin Vyřezávání a malování dýní (děti obdrží dýně za zvýhodněnou cenu)

JE NUTNÉ, ABY SI NÁVŠTĚVNÍCI PŘINESLI POMŮCKY NA VYŘEZÁVÁNÍ DÝNÍ S SEBOU.

Dýně pro děti se slevou 50%

Sleva se vztahuje pouze na 1 dýni pro 1 dítě ve věku do 15-ti let, kterou si u nás vydlabe a vyřeže (samozřejmě s vaší pomocí). Pokud si budou děti nebo dospělí chtít vydlabat další dýně, tu možnost smaozřejmě mají, platí však už plnou cenu.

Ceník dýní:

průměr dýně 12 – 15 cm........­...cena 45 Kč/ks bez slevy

průměr dýně 16 – 20 cm........­...cena 69 Kč/ks bez slevy

průměr dýně 21 – 27 cm........­...cena 89 Kč/ks bez slevy

A jak na to?

V zadní části zahradnictví si s dětmi vyberete dýní, která se vám líbí a odnesete si ji do pavilonu P1, kde si ji podle vlastní inspirace vydlabete a vyřežete, hotovou dýni platíte až při odchodu ze zahradnictví u pokladny. Každé jedno dítě do 15-ti let má na nárok na slevu 50% za jednu vydlabanou dýni.

Dýňové speciality po celý víkend:

Těšit se můžete na vynikající dýňovou polévku a především na dýňové speciality firmy HELAN z Kuřimi, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Podle receptů šéfkuchaře Petra Kolaříka budete moci ochutnat například sladké dýňové řezy, buchty s dýňovou náplní a posýpkou, slaný dýňový závin, výtečný dýňový kompot a salát, pomazánku z dýně a cibulky nebo lahůdkovou kandovanou dýni.

Pumpkin Ale je speciální dýňové pivo z Radničního pivovaru v Jihlavě. Svrchně kvašené, nefiltrované a nepasterované pivo amerického původu. Pivní obdoba amerického dýňového koláče, který v Americe pečou při příležitosti oslav svátku Halloween. Při vaření dýňového piva se používá stejná směs koření jako právě na tento dýňový koláč a samozřejmě čerstvé dýně. Pivo jantarové barvy, se skořicovým aroma s lehkými tóny dýní v dochuti.

Přijďte ochutnat skvělé dýňové speciality k nám do zahradnictví po celý víkend!

Doprovodný program v průběhu celého víkendu:

I v letošním roce u nás můžete vidět při práci mistryni v carvingu Alenu Kulhánkovou. Carving je jednou z nových aktivit v gastronomii a jedná se o vyřezávání květinových motivů z ovoce a zeleniny, zejména do povrchů melounů, dýní a také trojrozměrných obrazců. Těšit se můžete také na naše zaměstnance převlečené za strašidla a několik překvapení.

Těšíme se na Vás!

Velmi nás těší obrovský zájem návštěvníků na Dýňové slavnosti v Šebrově a velmi si ho také vážíme a snažíme se našim návštěvníkům zajistit co největší komfort a služby při návštěvě našeho zahradnictví, tak aby byli všichni spokojeni. A právě z toho důvodů nemůžeme letos zajistit večerní program. Ohromný nápor návštěvníků při loňské Ohňové show ukázal, že i naše zahradnictví a obec Šebrov mají určité limity. Letos musíme z těchto organizačních důvodů večerní program vypustit, a nyní hledáme variantu, jak zajistit podobnou akci s ohledem na naše návštěvníky i na naše sousedy pro příští akce.

Kvůli velkému počtu vozidel, doporučujeme návštěvníkům pro plynulejší dopravu použít pro příjezd komunikaci v Šebrově a jako výjezdovou cestu komunikaci přes obec Svinošice. Dále přikládáme situační plán možného parkování a budov v areálu našeho zahradnického centra:

Video z Dýňových slavností 2012 naleznete zde: http://www.zahradnictvisebrov.cz/…sebrove-2012

Fotografie z Dýňových slavností 2012: