OTEVÍRACÍ DOBA

Zahradnictví u Kopřivů
Šebrov 105

tel: +420 725 914 686
podrobný kontakt

otevřeno každý den
od 8:00 do 18:00

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Přidejte si nás na Facebook

Vyhledávání

ŘEZANÉ KVĚTINY

ODBĚR NOVINEK

Pokud máte zájem získávat nejnovější informace z našeho zahradnictví přímo do Vašeho emailu, přihlaste se
k odběru novinek
.

KVĚTINY DO FIREM

KVĚTINY DO FIREM A KANCELÁŘÍ SEZÓNNÍ DEKORACE DO INTERIÉRŮ

ESHOP

Máte to daleko do zahradního centra ? Nakupujte u nás online v pohodlí Vašeho domova.

ZAHRÁDKÁŘSKÉ POTŘEBY

K širokému sortimentu rostlin nabízíme i ostatní produkty, které s pěstováním rostlin úzce souvisí. Ať už se jedná o pěstební substráty, hnojiva, přípravky na ochranu rostlin, květináče, truhlíky, okrasné obaly, opory k rostlinám aj. Naším cílem je, abyste při jedné návštěvě našeho zahradnického centra sehnali vše na jednom místě.

Substráty a mulčovací kůra

Nabízíme substráty firmy Agro CS a.s., největší firmy tohoto druhu v České republice. Kromě substrátů z jejich běžné produkce (substrát na výsev a množení, substrát na řízkování, substrát pro kaktusy, substrát pro jehličnany, substrát pro výsev trávníků aj.), máme v nabídce i jejich kvalitnější substráty pod značkou Floria (Floria substrát pro orchideje, Floria substrát pro palmy a zelené rostliny, Floria substrát pro muškáty aj.). Firma Agro CS a.s. vyrábí pouze pro Sdružení zahradnických center, jehož jsme členy, vlastní řadu substrátů (Substrát pro balkón, Substrát pro interiér, Substrát pro zahradu). U této řady výrobků dostanete za rozumné peníze kvalitní substrát. Oproti běžné řadě substrátů neobsahují rozloženou kůru, zato však obsahují větší množství živin.

Pokud chcete používat profesionální substráty, nabízíme vám také substráty německých firem Klasmann a Gramoflor. Tyto substráty jsou pouze v balení 70 l a cenově převyšují substráty české produkce. Cena však odpovídá kvalitě a v našem zahradnictví tyto substráty doporučujeme, neboť je sami používáme při pěstování rostlin již řadu let. Tyto substráty obsahují kvalitnější rašelinu, která tvoří základ všech substrátů a také vyváženější poměr živin. Rozdíl v substrátech je opravdu znát. Od firmy Klasmann nabízíme Substrat 1 – pro mladé rostliny a rostliny vyžadující méně zasolené pěstební médium (fuchsie, begónie, voděnky aj.), Substrat 2 – pro rostliny náročné na živiny (surfinie a další bujně rostoucí balkónové rostliny), Tonsubstrat – substrát s obsahem jílu vhodný pro pěstování muškátů. Od firmy Gramoflor máme v nabídce substrát Cocofiber – obsahuje dutá kokosová vlákna, jež zajišťují přísun vzduchu ke kořenům, tento substrát je vhodný při výsadbě do velkých květináčů, nádob a koryt a také při výsadbě vzrostlých stromů a keřů. Substrát pro balkónové rostliny od této firmy se hodí též pro rostliny náročné na živiny (surfinie, muškáty aj.).

K mulčování okrasných záhonů nabízíme několik variant. Ať už se jedná o klasickou mulčovací kůru ze smrků (v balení 70 l nebo 3500 l), tak i barvenou dřevěnou štěpku (smrkové dřevo barvené stálými barvami – hnědou, žlutou, červenou a oranžovou). Zajímavostí je i piniová kůra, kterou nabízíme v různých frakcích.

Hnojiva

U nás si můžete vybrat hnojiva pro veškeré použití. Z průmyslových hnojiv nabízíme NPK, cererit, ledek vápenatý, síran amonný, dusíkaté vápno aj., z organických hnojiv granulovaný kravský, koňský a slepičí hnůj. Pokud dáváte přednost přírodě šetrným produktům, nabízíme výrobky značky Natura. Hnojiva nabízíme jak v tekutém, tak i v pevném stavu, v různě velkých baleních. Pro jednodušší používání máme též hnojiva určené pro konkrétní druhy rostlin – hnojiva pro balkónové rostliny, pokojové rostliny kvetoucí i nekvetoucí, pro orchideje, pro zeleninu, na trávníky, pro okrasné dřeviny, ovocné stromy a mnoho dalších.

Přípravky na ochranu rostlin, herbicidy

V případě, že vaši rostlinu napadl škůdce či choroba, máte u nás možnost si vybrat z široké nabídky chemických přípravků, ale také přípravků na přírodní bázi. V zahradnickém centru v Šebrově je instalován přehledný regál právě s tímto druhem zboží. Zde se můžete orientovat podle rozdělení přípravků na fungicidy, insekticidy, herbicidy a také podle aktuálního použití v daném ročním období. Nejžádanější jsou přípravky na mšice a molice, na plže, dále jarní postřik na ovocné stromky, postřiky proti padlí na angreštech, koncentráty na plevele v okrasných trávnících, totální herbicidy a mnoho dalších. Pokud si nevíte rady s ochranou vašich rostlin, rádi vám pomůžeme vybrat vhodné řešení.

Květináče

V nabídce našeho zahradnictví najdete květináče z pálené hlíny i z plastu, jak pro vnitřní, tak i pro venkovní použití.

Plasty

Z plastových výrobků nabízíme květináče, podmisky, plastové obaly, truhlíky klasické i samozavlažovací, žardinky, držáky na truhlíky, konve, postřikovače, sázecí kolíky, plastové koše na cibuloviny aj.

Textilie

Z textilií máme v nabídce bílé netkané textilie, černé netkané i tkané textilie a také textilie pro zazimování rostlin.

Zahradní nářadí

Základní sortiment nářadí značky Fiskars a Conmetall. U nás najdete zahradnické nůžky, lopatky, pilky, sekyry, teleskopické nůžky, hrabě, rýč, lopaty aj. Ostatní Stolní plastové skleníčky pro předpěstování rostlin, rašelinové květináč, jiffy aj.