OTEVÍRACÍ DOBA

Zahradnictví u Kopřivů
Šebrov 105

tel: +420 725 914 686
podrobný kontakt

otevřeno každý den
od 8:00 do 18:00

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Přidejte si nás na Facebook

Vyhledávání

ŘEZANÉ KVĚTINY

ODBĚR NOVINEK

Pokud máte zájem získávat nejnovější informace z našeho zahradnictví přímo do Vašeho emailu, přihlaste se
k odběru novinek
.

KVĚTINY DO FIREM

KVĚTINY DO FIREM A KANCELÁŘÍ SEZÓNNÍ DEKORACE DO INTERIÉRŮ

ESHOP

Máte to daleko do zahradního centra ? Nakupujte u nás online v pohodlí Vašeho domova.

Kytice

Kytice a řezané květiny pro vás nabízíme v našem zahradnictví každý den. Otevřeno máme už od 8 hodin ráno až do 18 hodin večer, včetně sobot a nedělí, a pokaždé u nás najdete pestrou a bohatou nabídku řezaných květin, ze kterých pro vás naši floristé uvážou ty nejkrásnější kytice pro vaše blízké, k narozeninám, na návštěvu a hlavně pro radost, kterou jimi uděláte.

Řezané květiny od nás jsou vždy čerstvé, vystavené v klimatizovaném prostoru, kde si je můžete pohodlně prohlédnout a vybrat si ty, které se vám budou líbit nejvíce. Naši floristé jsou lidé s dlouholetou praxí, kteří neustále navštěvují kurzy a workshopy pro odborníky nejen v České republice, ale i v Holandsku. Rádi vám také poradí s výběrem květin pro danou příležitost.

Objednávka kytic po telefonu 725 914 686

Stačí si zavolat na telefonní číslo: 725 914 686 a v době, kterou si určíte, bude pro vás v našem zahradnictví nachystána kytice podle vašeho přání. Pro snadnější orientaci jsme pro vás připravili fotogalerii oblíbených kytic z naší nabídky. Snadno si tak vyberete kytici podle vašich představ a naši floristé vám navíc ochotně poradí. Vše se samozřejmě řídí přáním zákazníka, rádi vyhovíme vašemu přání co se týče druhů květin, jejich barvy nebo ceny kytice. Jednoduše se domluvíte s floristou o vaší představě kytice, kterou potřebujete, a pak už si jen vyzvednete a zaplatíte, rychle a bez čekání.

Fotogalerie oblíbených kytic z naší nabídky

Chcete darovat kytici, z lásky, z přátelství, k narozeninám, nebo jen tak? U nás si určitě vyberete!

1. Kytice menší kulaté 200 – 300 Kč

2. Kytice střední kulaté 300 – 400 Kč

3. Kytice velké kulaté 500 – 1 000 Kč

4. Kytice podlouhlé 400 – 800 Kč

5. Kytice obří 1 000 – 2 000 Kč

Svatební kytice najdete v našem novém Svatebním katalogu na našich stránkách v odkazu: http://www.zahradnictvisebrov.cz/…-center-2015