OTEVÍRACÍ DOBA

Zahradnictví u Kopřivů
Šebrov 105

tel: +420 725 914 686
podrobný kontakt

otevřeno každý den
od 8:00 do 18:00

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Přidejte si nás na Facebook

Vyhledávání

ŘEZANÉ KVĚTINY

ODBĚR NOVINEK

Pokud máte zájem získávat nejnovější informace z našeho zahradnictví přímo do Vašeho emailu, přihlaste se
k odběru novinek
.

KVĚTINY DO FIREM

KVĚTINY DO FIREM A KANCELÁŘÍ SEZÓNNÍ DEKORACE DO INTERIÉRŮ

ESHOP

Máte to daleko do zahradního centra ? Nakupujte u nás online v pohodlí Vašeho domova.

SLUŽBY

Odborné poradenství

Bezplatně poskytujeme poradenství v oblasti pěstování, ochrany a výživy rostlin. Pokud si nevíte rady s pěstováním rostlin, trápí vás choroby a škůdci na rostlinách aj., utrhněte část napadené či jinak neduživé rostliny (list, stonek aj.) a přijďte do našeho zahradnického centra. My se pokusíme najít příčinu napadení a doporučíme vhodný způsob, jak rostlinu dostat zpět do kondice. Pokud není možné donést vzorek rostliny, přineste s sebou aspoň fotografii napadené části.

Potřebujete osadit část zahrady, vytvořit květinový záhon, vybrat vhodný okrasný či ovocný strom? Doneste si s sebou fotografii nebo plánek zahrady, důležitá je i znalost nadmořské výšky, orientace pozemku dle světových stran, půdních vlastností (pH, propustnost, …). My vám nabídneme rostliny vhodné do daných podmínek a pomůžeme navrhnout základní rozmístění rostlin na vaší zahradě. Pokud se bude jednat o větší plochy, doporučíme vám konzultaci se zahradním architektem.

Rozvoz zboží

V případě, že si vyberete zboží, které si sami nebudete moci odvézt, zajistíme vám dovoz za výhodných podmínek na místo určení. Ohledně ceníku těchto služeb se informujte přímo na prodejně nebo e-mailem.

Realizace interiérů

Tato služba je určena převážně pro firmy, které potřebují vybavit nové prostory (ať už se jedná o restaurace, kancelářské prostory, výlohy obchodů, showroomy) nebo obnovit stávající květinovou výzdobu či trvalou dekoraci. Součástí realizace interiéru je zmapování prostor, navrhnutí vhodných rostlin a trvalých dekorací, cenová kalkulace a následná realizace.
Pokud máte zájem o tuto službu, kontaktujte Ing. Jana Kopřivu, telefon +420 607 535 2­20 nebo e-mail: jan@jankopriva.cz a rádi si s vámi sjednáme schůzku.

Květinové dekorace společenských událostí, výstav a veletrhů

Prostorné zázemí a zkušený tým floristů nám umožňuje realizovat velké květinové zakázky. Ať už se jedná o kompletní výzdoby plesů, firemních večírků či rodinných oslav, květiny dodají jakékoli akci jedinečnost okamžiku a dokážou zútulnit všechny prostory. Blízkost areálu Brněnských veletrhů a výstav (BVV) poskytuje možnost dekorace vašeho stánku bez nákladů na dopravu. Jedná-li se o jednotlivé dekorace, vytvoříme vám je na objednávku, vy si je následně můžete vyzvednout v zahradnickém centru. Pokud budete mít zájem o kompletní dekoraci přímo na místě akce, je vhodné si zarezervovat termín a vytvořit objednávku v dostatečném předstihu, abychom vám mohli vyjít maximálně vstříc.

Svatební servis

Jsme pro vás schopni zajistit kompletní květinovou výzdobu svatebního dne od svatební kytice po výzdobu místa hostiny. Vzhledem k náročnosti a omezenému času příprav svatebních květinových dekorací (kvůli čerstvosti květin) doporučujeme si zamluvit termín svatby co nejdříve, konečná domluva pak může probíhat dva měsíce či dokonce čtrnáct dní před svatbou. Záleží na velikosti a náročnosti objednávky. Více o svatebních dekoracích naleznete v kategorii sortiment-řezané květiny. V případě jakéhokoli dotazu nás kontaktujte, nejlépe e-mailem.