OTEVÍRACÍ DOBA

Zahradnictví u Kopřivů
Šebrov 105

tel: +420 725 914 686
podrobný kontakt

otevřeno každý den
od 8:00 do 18:00

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Přidejte si nás na Facebook

Vyhledávání

ŘEZANÉ KVĚTINY

ODBĚR NOVINEK

Pokud máte zájem získávat nejnovější informace z našeho zahradnictví přímo do Vašeho emailu, přihlaste se
k odběru novinek
.

KVĚTINY DO FIREM

KVĚTINY DO FIREM A KANCELÁŘÍ SEZÓNNÍ DEKORACE DO INTERIÉRŮ

ESHOP

Máte to daleko do zahradního centra ? Nakupujte u nás online v pohodlí Vašeho domova.

OSIVO, CIBULKY, SADBA

Celoročně máme v nabídce semena zeleniny a květin významné české firmy Semo a.s., kompletní sortiment semen je k dispozici od začátku ledna. Pokud nemáte zkušenosti nebo si nevíte rady při výběru správných odrůd, rádi vám poradíme. Náš tým prodávajících je pravidelně školený zástupci firmy Semo a.s. Celý sortiment a popisy odrůd naleznete na webových stránkách firmy Semo a.s. – www.semo.cz.
Pro zpestření nabídky osiv nabízíme zajímavé druhy významné německé firmy Bruno Nebelung pod značkou Kiepenkerl.

Cibule sazečka, sadbový česnek

Pro ty z vás, kteří si rádi pěstují cibuli, nabízíme od poloviny ledna až do vyprodání zásob (cca do konce března) cibuli sazečku, a to odrůdy: Štutgartská, Všetana a také cibuli šalotku. Sadbový česnek nabízíme pouze pro podzimní výsadbu a to od září až do vyprodání zásob (cca do konce října).

Sadba zeleniny

Přísady a sazenice zeleniny jsou doménou našeho zahradnictví. Sami si rostliny pěstujeme, a proto vám je můžeme nabídnout v té nejvyšší kvalitě a neobyčejně širokém sortimentu. První zákazníci si odnesli sazenice salátu již na jaře roku 1978.

Salát

Prodej sazenic salátu u nás začíná již začátkem března, tento salát je určen pro výsadbu ve sklenících a fóliových krytech. Sazenice salátu nabízíme od března až do září, rané jarní odrůdy střídají odrůdy letní odolné vůči vybíhání do květu.

Košťáloviny (kedlubny, květák, zelí, kapusta, brokolice, …)

Z košťálovin jsou nejžádanější kedlubny pro jednoduché pěstování, o ostatní druhy je stále menší zájem v důsledku vyšších nároků na výživu a ochranu vůči chorobám a škůdcům. První sazenice kedluben a květáku pro pěstování ve sklenících a fóliových krytech nabízíme od poloviny března.

Plodová zelenina (rajčata, okurky, papriky)

Sazenice plodové zeleniny nabízíme od konce dubna až do poloviny června. Snažíme se o co nejširší nabídku odrůd, aby si každý zákazník přišel na své. Z tyčkových rajčat nabízíme hlavně odrůdy Tornádo F1 a Toro F1 aj., z keříčkových rajčat Darinka F1, Karla aj. Ze salátových okurek hlavně odrůdy: Lili F1, Livie F1, Perseus F1, Vista F1, Minisprint F1, Saladin F1 aj., z okurek nakladaček partenokarpické odrůdy: Elisabet F1 a Sonada F1 aj. Papriky nabízíme hlavně v odrůdách: Amy, Amyka F1, Lydia, Rubinova, Tamina F1 aj. Okrajově nabízíme také sazenice cukety, patizónu, lilku a melounu.

Roubovaná zelenina

Tento způsob pěstování zeleniny vzniká naroubováním ušlechtilé odrůdy na silně rostoucí a nemocem rezistentní podnože. Naroubované rostliny jsou odolnější vůči chorobám, mají bujnější růst a tím i mnohem vyšší výnosy. Z roubované zeleniny nabízíme okurky, rajčata, papriky, melouny, lilek i bazalku.

Travní směsi

Pro zakládání trávníků nabízíme travní směsi v různě velkých baleních. Od balení 0,5 kg (na cca 25 m2) až po balení 25 kg (na cca 1 250 m2). Nabízíme směsi SPORT, PARK, LOUKA, UNIVERZÁL, travní směs KRÁL TRÁVNÍKŮ.

Okrasné cibuloviny

V nabídce našeho zahradnictví nesmí chybět ani cibule a hlízy okrasných rostlin. Cibuloviny dovážíme přímo z Holandska od významné firmy Thoolen International. Od českého pěstitele nabízíme hlízy mečíků.

Cibuloviny pro podzimní výsadbu

Cibuloviny kvetoucí brzy zjara nabízíme od konce srpna až do konce října. Patří sem: tulipány, narcisky, krokusy, sněženky, bledule, ladoňky, ladoničky, talovíny, hyacinty, miniaturní kosatce aj.

Cibuloviny pro jarní výsadbu

Jsou to cibuloviny kvetoucí v pozdním jaře či v létě. V nabídce je máme od poloviny února až do konce dubna. Patří sem: mečíky, jiřiny, lilie, begónie, frézie, kany aj.