OTEVÍRACÍ DOBA

Zahradnictví u Kopřivů
Šebrov 105

tel: +420 725 914 686
podrobný kontakt

otevřeno každý den
od 8:00 do 18:00

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Přidejte si nás na Facebook

Vyhledávání

ŘEZANÉ KVĚTINY

ODBĚR NOVINEK

Pokud máte zájem získávat nejnovější informace z našeho zahradnictví přímo do Vašeho emailu, přihlaste se
k odběru novinek
.

KVĚTINY DO FIREM

KVĚTINY DO FIREM A KANCELÁŘÍ SEZÓNNÍ DEKORACE DO INTERIÉRŮ

ESHOP

Máte to daleko do zahradního centra ? Nakupujte u nás online v pohodlí Vašeho domova.

Bylinkový týden v Šebrově 8. – 15. 6. 2012

8. – 15. 6. 2012 se konal první ročník prodejní výstavy Bylinkový týden v Šebrově. Během této akce si mohli návštěvníci prohlédnout vzrostlé léčivé a aromatické rostliny (celkem asi 100 druhů a odrůd) a samozřejmě bylinky si bylo možné koupit. Kromě základních rodů (máta, šalvěj, majoránka, bazalka, dobromysl, aj.) si návštěvníci mohli nakoupit i méně obvyklé druhy a rarity ( stévie, citrónová tráva, ananasová šalvěj, ženšen, lipia, aj.).

Zahajovací víkend byl ve znamení vůní a chutí. Návštěvníci si mohli dát steak nakládaný v čerstvých bylinkách, míchané drinky včetně mojita, bylinné čaje Sonnentor, probíhala degustace rose vín, ochutnávka čerstvého křenu a také byly k dostání čerstvé jahody z Jahodárny Vraňany. Návštěvníci si mohli prohlédnout prezentaci firem Plastia a Agro CS, prezentace byly zaměřené na pěstování bylinek. Samozřejmostí bylo i poradenství ohledně pěstování a využití bylinek.

V Zahradnictví u Kopřivů v Šebrově jsou bylinky k zakoupení po celou vegetační sezónu (březen – září), na bylinkový týden se nabídka rozšiřuje o méně známé rody a druhy. Ukázkový sortiment vzrostlých léčivých a aromatických rostlin je ke zhlédnutí od zahájení výstavy až do konce srpna.