OTEVÍRACÍ DOBA

Zahradnictví u Kopřivů
Šebrov 105

tel: +420 725 914 686
podrobný kontakt

otevřeno každý den
od 8:00 do 18:00

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Přidejte si nás na Facebook

Vyhledávání

ŘEZANÉ KVĚTINY

ODBĚR NOVINEK

Pokud máte zájem získávat nejnovější informace z našeho zahradnictví přímo do Vašeho emailu, přihlaste se
k odběru novinek
.

KVĚTINY DO FIREM

KVĚTINY DO FIREM A KANCELÁŘÍ SEZÓNNÍ DEKORACE DO INTERIÉRŮ

ESHOP

Máte to daleko do zahradního centra ? Nakupujte u nás online v pohodlí Vašeho domova.

Osivo a semena

Už od začátku ledna nabízíme kompletní sortiment osiv zeleniny a květin. Najdete u nás ucelenou nabídku české firmy Semo, která je naším stálým a spolehlivým dodavatelem osiv. V našem zahradnictví dále nabízíme některá speciální osiva německé firmy Kienpenkerl a také sortiment semen paprik a rajčat české firmy Moravoseed.

Nabídka osiv zeleniny a květin je velmi rozsáhlá, jen od firmy Semo nabízíme v letošním roce 850 položek. Připravili jsme pro vás proto jednoduchý systém orientace, podle kterého u nás vždy naleznete to, co potřebujte. Všechna osiva máme v našem zahradnickém centru rozdělená do devíti skupin podle druhu. Najdete u nás stojany s označením plodová zelenina, kořenová zelenina, cibule, listová zelenina, košťáloviny, hrách a fazole, aromatické rostliny, okrasné rostliny a nezařazená semena. Vzhledem k tomu, že od každého druhu nabízíme minimálně deset odrůd, jsme připraveni vám vždy poradit ve výběru podle chuti a účelu pěstování.

Naše nabídka osiva bude nejucelenější v lednu a v únoru, přijďte si tedy svoje nejlepší osivo pro nadcházející sezónu vybrat včas. Osivo, které už nemáme v nabídce, se obratem snažíme doobjednat, ale ne vždy už nám jsou dodavatelé schopni naše požadavky zajistit, protože později už bývají některé oblíbené druhy a odrůdy vyprodané.

Tipy na odrůdy osiva najdete na: http://www.zahradnictvisebrov.cz/…o-fajnsmekry