OTEVÍRACÍ DOBA

Zahradnictví u Kopřivů
Šebrov 105

tel: +420 725 914 686
podrobný kontakt

otevřeno každý den
od 8:00 do 18:00

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Přidejte si nás na Facebook

Vyhledávání

ŘEZANÉ KVĚTINY

ODBĚR NOVINEK

Pokud máte zájem získávat nejnovější informace z našeho zahradnictví přímo do Vašeho emailu, přihlaste se
k odběru novinek
.

KVĚTINY DO FIREM

KVĚTINY DO FIREM A KANCELÁŘÍ SEZÓNNÍ DEKORACE DO INTERIÉRŮ

ESHOP

Máte to daleko do zahradního centra ? Nakupujte u nás online v pohodlí Vašeho domova.

Chilli papriky u Kopřivů

Chilli se staly v posledních letech českým fenoménem. Jsou všude – jsou zdravé, krásné, chutné. Před pár lety se pěstovala pouze feferonka KORÁL, dnes nejste in, pokud nemáte na zahrádce či balkónu HABANERO, TRINIDAD SCORPION nebo BHUT JOLOKII. My vám ale nabízíme více. V Zahradnictví u Kopřivů najdete 50 odrůd chilli z celého světa.

Někteří z vás si možná koupili sazeničky na www.dobrasemena.cz, jestli jste to ale nestihli, kompletní sortiment tohoto webu najdete u nás. Pro skutečné fajnšmekry máme FATALI YELLOW, RED i WHITE, NAGA MORICH i NAGA BLACK, TRINIDAD v klasické červené a žluté. Máme ale i broskvový TRINIDAD PEACH a raritní GREEN TRINIDAD SCORPION v zelené barvě. PEITO DE MOCA, PIMENTA DIOMAR, NUMEX SUAVE ORANGE nebo VENEZUELAN TIGER… a další a další. Nebojte se chilli ani když nemáte zahrádku. Doporučíme vám odrůdu do truhlíku a poradíme jak ji pěstovat. Na balkóně si vypěstujete dostatek pálivého na celý rok. Pro vás i pro sousedy. Přijeďte, čím dříve, tím lépe, sortiment je široký, ale počet sazenic od každé odrůdy omezený.

Veškeré informace o pěstování chilli paprik najdete na webu www.dobrasemena.cz.

Naši zaměstnanci prošli školením o chilli paprikách, takže vám rádi poradíme s výběrem i pěstováním u nás na prodejně. Upozorňujeme, že u vzrostlých rostlin chilli je zvláštní režim prodeje a do blízkosti sazenic nedoporučujeme přístup dětem. Děkujeme za pochopení.

Výběr nejzajímavějších článků na webu www.dobrasemena.cz:

http://dobrasemena.cz/index.php?…

http://dobrasemena.cz/index.php?…

http://dobrasemena.cz/index.php?…

http://dobrasemena.cz/index.php?…

http://dobrasemena.cz/index.php?…