OTEVÍRACÍ DOBA

Zahradnictví u Kopřivů
Šebrov 105

tel: +420 725 914 686
podrobný kontakt

otevřeno každý den
od 8:00 do 18:00

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Přidejte si nás na Facebook

Vyhledávání

ŘEZANÉ KVĚTINY

ODBĚR NOVINEK

Pokud máte zájem získávat nejnovější informace z našeho zahradnictví přímo do Vašeho emailu, přihlaste se
k odběru novinek
.

KVĚTINY DO FIREM

KVĚTINY DO FIREM A KANCELÁŘÍ SEZÓNNÍ DEKORACE DO INTERIÉRŮ

ESHOP

Máte to daleko do zahradního centra ? Nakupujte u nás online v pohodlí Vašeho domova.

Dům a byt

Orchidej v bytě

Datum článku: 03.01.2018

Orchideje jsou velmi zajímavou a rozsáhlou skupinou rostlin. V zahradnických centrech je nejčastěji nabízena orchidej rodu Phalaenopsis česky můrovník. Tento rod je dokonce nejprodávanějším rodem kvetoucích pokojových rostlin na holandských burzách.

Zobrazit celou stránku

Surfinie – co o nich ještě nevíte

Datum článku: 15.06.2016

Když začátkem devadesátých let japonská firma Suntory představila svůj nový výpěstek označený chráněným názvem surfinia, málokdo z odborníků si uvědomoval, že jde v tomto oboru o revoluci. Je opravdu příznačné, že první odrůda se nabízela pod názvem Revolution.

Zobrazit celou stránku

Hrnkové rostliny na vánoční stůl

Datum článku: 25.11.2014

Vánoce jsou jedním z období, kdy se sezónní hrnkové rostliny dají velice dobře uplatnit. Existuje mnoho tradičních vánočních rostlin, ale také ty, které když se krásně přizdobí tak dokážou navodit vánoční atmosféru minimálně po celé období adventu.

Zobrazit celou stránku

Jak na krásný balkón

Datum článku: 22.04.2012

Během dubna nastává období, kdy se rozhodujeme, čím si vyzdobíme balkóny, terasy, okna, zahradní posezení aj. V této době se balkónové rostliny objevují v nabídce našeho zahradnictví. Většina rostlin však nesnáší mráz, proto pokud si zakoupíte rostliny během dubna, je nutné minimálně do poloviny května hlídat noční teploty, aby neklesly pod 0 °C, pokud by mělo mrznout, je nutné rostliny přikrýt, případně na noc schovat.

Zobrazit celou stránku

Zelenina na balkóně

Datum článku: 22.04.2012

Zelenina na balkoně je v posledních letech časté přání těch, co nemají zahradu. Porost dokáže být i ozdobou balkonu, některé druhy příjemně voní a nakonec i sklizeň a konzumace naprosto čerstvé zeleniny je příjemnou odměnou za vykonanou práci.

Zobrazit celou stránku

Balkonové rostliny v závěsných květináčích

Datum článku: 20.02.2012

Okenní truhlík není jediné místo, kde lze s úspěchem pěstovat balkonové květiny. Pomineme‑li skutečnost, že řada těchto rostlin je použitelná i pro pěstování ve volné půdě, kde vytváří doslova koberce květů, lze mnohé s velkým úspěchem pěstovat v závěsných nádobách.

Zobrazit celou stránku

Jak na krásný balkón

Datum článku: 15.06.2011

Během dubna nastává období, kdy se rozhodujeme, čím si vyzdobíme balkóny, terasy, okna, zahradní posezení aj. V této době se balkónové rostliny objevují v obchodech. Je však ještě čas a pokud nemáte vytápěný skleník, zimní zahradu nebo prosvětlenou verandu, ještě s nákupem balkónových rostlin vyčkejte.

Zobrazit celou stránku

Tulipány v lednu

Datum článku: 10.01.2011

Nemáte rádi zimu? Chybí vám pestré barvy a už máte dost té ponuré šedi, kterou leden oplývá? Pak se nabízí jednoduché řešení. Zajděte si do nejbližšího zahradnického centra a vyberte si ze široké nabídky řezaných tulipánů.

Zobrazit celou stránku