OTEVÍRACÍ DOBA

Zahradnictví u Kopřivů
Šebrov 105

tel: +420 725 914 686
podrobný kontakt

otevřeno každý den
od 8:00 do 18:00

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Přidejte si nás na Facebook

Vyhledávání

ŘEZANÉ KVĚTINY

ODBĚR NOVINEK

Pokud máte zájem získávat nejnovější informace z našeho zahradnictví přímo do Vašeho emailu, přihlaste se
k odběru novinek
.

KVĚTINY DO FIREM

KVĚTINY DO FIREM A KANCELÁŘÍ SEZÓNNÍ DEKORACE DO INTERIÉRŮ

ESHOP

Máte to daleko do zahradního centra ? Nakupujte u nás online v pohodlí Vašeho domova.

Holandský florista Peter Manders

Poprvé v listopadu 2009 předváděl aranžování květin pro širokou veřejnost při akci Kouzelné Vánoce v Šebrově, pro velký úspěch byl Peter pozván i v letech 2010, 2011 a 2012, a letos znovu, aby znovu ukázal své umění široké veřejnosti při příležitosti vánoční výstavy 23. a 24. listopadu 2013.

O Peteru Mandersovi:

Manders je pojem ve floristických trendech již více než 50 let. V roce 1955 Manders senior založil zahradnictví a otevřel květinářství v městečku Huizen.
O 10 let později, roku 1965, otevřel zahradnické centrum v městečku Dronten, v provincii Flevoland. V roce 1980, ve věku dvaceti let, začal Peter Manders pracovat v rodinné firmě.
V roce 1985 otevřel společně s bratrem květinářství v Lelystadu, později oba převzali květinářství po svém otci v Drontenu. Od roku 1999 má Peter Manders vlastní květinářství v Městečku Lemmer, v provincii Friesland.

Plocha nynějšího květinářství je celkem 350 m2. Květinářství má vlastní skleník, oddělenou pracovnu pro soukromý sektor a větší zeleň a velké květinové dekorace pro firmy a agentury.
Květinářství nabízí široký sortiment květin, vždy více jak 125 různých druhů a variet přímo k odběru. Květiny nakupuje Peter až 5krát týdně přímo na holandské burze. V nabídce jsou také pokojové rostliny, obaly na květináče, mísy, vázy.
Tyto možnosti a nabídka dělá z květinářství Petera Manderse firmu pokrývající široké spektrum floristických požadavků jeho zákazníků. 

Kolektiv Petera Manderse se hlavně specializuje na svatební dekorace, smuteční floristiku, služby pro firmy a výsadbu hrnkových rostlin do kanceláří včetně hydroponie.
Od roku 2002 se firma stala členem asociace Floristé severního Nizozemí a tím se dostává k informacím o nejnovějších trendech a technikách v aranžování květin.

Peter Manders je členem organizace Interflora Fleurop. Díky tomu může Peter zajistit doručení kvalitních květin nejen v Nizozemí, ale kdekoliv na světě.

 Peter Manders je od roku 2005 v kontaktu s Janem Kopřivou, spolumajitelem zahradnického centra Zahradnictví u Kopřivů Šebrov. Kromě sdílení informací se Peter podílí na zvyšování úrovně zahradnického centra a obou květinářství, které k české rodinné firmě patří.

V roce 2012 můžete Petera vidět opět během vánoční výstavy Kouzelné Vánoce v Šebrově 2012, která se bude konat již  tradičně poslední víkend před adventem, tj. 24. – 25. listopadu 2012. Jste srdečně zváni.

Navštivte webové stránky Petera Manderse: www.bloemen.biz